Antieke Franse porseleinen Sevres vaas met vergulde bronzen versieringen. Jugendstil. Circa 1900. Vrouw met spiegel + floraal zweepslag decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Drie-delig Jugendstil-stijl Majolica vazen set. Nr. 2054. Circa 1910. Met paarsbruin verlopen glazuur aan buitenkant. Binnenin groen glazuur. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: H 33 - 35 cm. In...
Twee delen Engels Leeds keramiek creamware met handbeschilderd floraal decor. Theepot minimale chips. Afmeting: 13 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Japans? porseleinen inktstel met handbeschilderd roofvogel/goud decor. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.
Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen Sevres dekseldoos met goud decor en damesportret. Circa 1900. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...
Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met landschap/floraal decor. A.P.V.M.V. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matig/redelijke staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen kaarskandelaren. Door Jacob Petit. Met floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.
Hollandse platelen Art Deco vaas. 20er-Jaren. Velsen Holland 29. Schilder B K.P. Blokjesvaas. Afmeting: 13 x 13,5 cm. In goede staat.