Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.
19e Eeuwse bronzen wijwaterhouder met Corpus Christi schildering. Deels geschilderd. Afmeting: 30 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Afrikaans houtgestoken masker met polychromie. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met tinnen voet en glazen schaal. Circa 1910. Reparaties aan tin. Lichte beschadiging aan tin. Glazen schaal heel. Afmeting: H 28 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Cuba mahonie bestekkist met velours vakverdeling. Circa 1820. Afmeting: 38 x 33 x 21 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse houten vogelkooi in burchtvorm met octagonale toren. Vaandel mist. Afmeting: 105 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten documentenkist met origineel messing beslag en slot. Mooie patina. Afmeting: 9 x 34,5 x 22 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse bronzen kookpotten. Grapes. Waarvan één zeer groot. Randschade. Afmeting: Ø 17 - Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en zwarte patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Oudere restauratie. Afmeting: L 117 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gietijzeren historisme stapelkachel. Circa 1880. Vermoedelijk Duitsland. Met Barok/floraal decor. Eén stukje kroon zijkant mist. Eén deurtje is gescheurd. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede s...
Twee grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en rocailles. Circa 1860. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Een set vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen Empire kandelaren/bokalen met bacchussen en bruin patina. Circa 1820. Afmeting: H 25 cm. In zeer goede staat.
Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.