Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR

C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse bakelieten haardroger.
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

2x Antieke Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Beauty case met byoux sieraden
Startprijs 35 EUR

Grote beautycase gevuld met byoux sieraden en haarklemmen.

7 Parelarmbanden
Startprijs 35 EUR

Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse tafelklok
Startprijs 35 EUR

Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

6x Glaswerk
Startprijs 35 EUR

Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. Circa 1920 en later. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat

Lot divers met zilver
Startprijs 40 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren potlood in koker, 925/000, en theeduim, 833/000, en een metalen kast met stempel, "Jettie Nijland Zutphen" voorzien van een geelmetalen ketting met penningen voorzien ...

Schaal met inhoud
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met plated rand, gevuld met een zilveren asbak, 5 plated lepels en een collier met vis en belletjes. In redelijk goede staat.

2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...

Zilveren collier en hanger met kruis
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Slangencollier met daaraan een hanger in de vorm van een kruis met zwarte inleg. Grootte 28x20mm, inclusief oog. 42 cm. ca 11,1 gram. Ni...

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Vierkant slangencollier met in het midden een vaste zilveren hanger versierd met 5 zirconia's geplaatst in 4-poot chatons. Grootte hanger 11x23mm. 40 cm. ca...

Zilveren collier en hanger met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...

Lot edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR

Lot edelstenen colliers met o.a. lapis lazuli, parels, rozenkwarts en een schelpen collier.

Zilveren armband en hanger inktvis
Startprijs 40 EUR

Collier en armband met zilveren bedels, 925/000. lederen collier met daaraan een grote bedel in de vorm van een inktvis, 6 cm, en een zilveren cfe armband met 6 zilveren bedels, tasje, pelikaan, geldz...

Gouden dasspeld
Startprijs 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, met granaat. Metalen steekspeld bekroond met een ovale gouden zetkast, 10x14mm, voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. In redelijk goede staat

Collier met agaat en zilver
Startprijs 40 EUR

Collier van agaatkralen met zilveren stukjes ertussen en in het midden van het collier ziet een schildvormige hanger met graveerwerk en een ovale agaat steen. lengte 50 cm. grootte hanger 50x40mm.

2 Zilveren enkelbandjes
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren enkelbandjes, één enkelbandje met een figaro schakel en voorzien van 13 kleien bedeltjes in de vorm van dolfijnen en bolletjes, en een enkelbandje met singapore schakel met 2 hangertjes ...

Lot edelstalen sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.

Zilveren collier & kruis met ziconia
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en hanger in de vorm van een kruis met zirconia's. Venetiaans collier, 835/000, 2,7x2,7mm, 50 cm. met daaraan een zilveren kruis, 925/000, met 16 rond gefacetteerde zirconia's, 4 rech...

3 Colliers met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Drie colliers met edelstenen, met diverse soorten edelstenen, o.a. parels, amethist, koraal, malachiet en hematiet. lengte 70-80-85cm. In goede staat

2 Colliers met git en agaat
Startprijs 40 EUR

Twee colliers, één collier met git en parels en een collier met agaat in bloemvorm. 80-95 cm.

2 Colliers van rozenkwarts
Startprijs 40 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen vijzel
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Kruideniersscheppen, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

2x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.

3x Koperen steelpannen
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.

Antieke baromether met thermometer, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.