Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kruisbeeld onder stolp
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.

2x Design lampen (Osram)
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse jaren '70 - '80 verstelbare wandlampen met magneet. Schlagheck Schultes Germany. Afmeting: 13 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl hanglamp
Startprijs 50 EUR

Glazen Tiffany-stijl hanglamp met floraal decor. Koper/parelmoer kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

2x Plafonniere
Startprijs 50 EUR

Twee cameo-glazen plafonnieres met goudkleurige metalen omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 27 cm. In goede staat.

2x Antieke spekstenen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke spekstenen gesneden vazen. Floraal + draak. Circa 1900. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

70-erJaren hanglamp
Startprijs 50 EUR

70-er Jaren hanglamp met bruin-witte kunststoffen kap. Afmeting: 22 x Ø 50 cm. In goede staat.

60er Jaren Mercedes memorabilia
Startprijs 50 EUR

Bronzen vernikkelde, geëmailleerde Mercedes auto-memorabilia. 60er Jaren applicatie met schroefdraad. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.

Neo Gotische kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

8x Koek/speculaas planken
Startprijs 50 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten speculaasplanken. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

2x Chinese mand van quiguila noot
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese quiguila noot gesneden mandjes. Opengewerkt. Afmeting: 10 - Ø 4,5 cm. In goede staat.

Visserman op sokkel
Startprijs 50 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

5x Kaartspel voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Vijf maal kaartspel voorwerpen. Bestaande uit: Metalen hand met kaarten op marmeren basement. Drie onderzetters, met achter-glas kaartenvoorstellingen en messing omranding. En een handbeschilderde teg...

2x Antieke spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke bierpullen
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Duitse bierpullen. Divers. 20e Eeuw. Keramiek + glas. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Rococo spiegel
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

Messing kaarskandelaar
Startprijs 60 EUR

Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen roomstel
Startprijs 60 EUR

Duits drie-delig Jugendstil Kaiserzinn melk en suikerset. Circa 1910. Ontwerp Hugo Leven en Herman Fauser. Afmeting: 12 x 28 x 13 cm. In goede staat.

Heilig kruis
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Heilig kruis met koper-inleg en verguld compositie metalen Corpus Christie en Inri. Scheur in rug. Afmeting: 60 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Hanglamp met pegels
Startprijs 60 EUR

Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Voetstoven
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse voetstoven. Eén maal notenhout met marmer. Eén maal eikenhout gestoken. Afmeting: 22 x Ø 27 cm / 35 x 32 x 34 cm. In goede staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese emaille dekseldoos
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude Italiaanse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse houten gepolychromeerde kaarskandelaren. Circa 1980. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.