Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Kaartspel voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Vijf maal kaartspel voorwerpen. Bestaande uit: Metalen hand met kaarten op marmeren basement. Drie onderzetters, met achter-glas kaartenvoorstellingen en messing omranding. En een handbeschilderde teg...

2x Antieke spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Gnoe buste
Startprijs 500 EUR

Grote Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Antieke schotel van blik, 1810
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse blikken handbeschilderde onderzetter. Met decor van officier. Circa 1810. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

2x Lokvogels
Resultaat: 60 EUR

Twee handbeschilderde lokvogels. 20e Eeuw. Duif (metaal) + eend. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 80 EUR

Cassette met 2 parkerpennen, voorzien van een groene en een blauwe vulpen met geelgouden punt, 585/000. Gebruikt.

Antieke theeketel op comfoor, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke vernikkelde theeketel op comfoor. Circa 1920. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

4x Tinnen kannen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen klepkannen. Enkele met merkteken. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

2x Heilig kruizen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Heilig kruizen. Eén maal mahonie met bandintarsia + houten corpus. Eén maal palissander met metalen corpus en wijwaterbakhouder. Afmeting: 35 - 47 cm. In goede staat.

Mahonie likeurkist
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten likeurkist met slot + sleutel en twee karaffen. Eén stop past niet. Afmeting: 26 x 18 x 18 cm. In goede staat.

Mahonie kistje, 1900
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten kistje met intarsia en zilveren dop. Circa 1900. Afmeting: 16 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Antiek sigaren comfort
Startprijs 150 EUR

Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...

2x Lijsten met prenten
Resultaat: 110 EUR

Twee grote eikenhouten Duitse neo-gotische lijsten met prenten. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 108 x B 58 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren coupes, 1925
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Grote ananassen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote gipsen ananassen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

2x Antieke lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke lampen. Eén maal Jugendstil olielamp met floraal decor. Eén maal Duitse porseleinen lampenvoet, later geëlektrificeerd. Circa 1930. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke bierpullen
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke Duitse bierpullen. Divers. 20e Eeuw. Keramiek + glas. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

Oud meetapparaat in originele cassette
Resultaat: 50 EUR

Oud metalen meetapparaat in originele cassette. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 30 x 5 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse roodkoperen kraantjeskan met aslade. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Oude Italiaanse kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Italiaanse houten gepolychromeerde kaarskandelaren. Circa 1980. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees tin
Startprijs 120 EUR

Zes delen antiek Chinees tin. Onder andere; kandelaren, schenkkannen, olieflacon. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.

Antiek messing inktstel, 1920
Resultaat: 70 EUR

Zwaar antiek messing inktstel op mahoniehouten basement. Circa 1920. Afmeting: 20 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met figuren en leeuwen. Circa 1900. Afmeting: 64 x 105 x 10 cm. In goede staat.