Grote antieke Franse compositie metalen staande lamp met kristalglazen lampenkap. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met narcissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 50 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen kraankan. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen, kraantjeskan et cetera. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren met stadswapen Amsterdam. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse verstelbare bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Renaissance-stijl. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten Barok theekist met origineel beslag en slot. Afmeting: 15 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse jardiniere in Barok-stijl met floraal decor. Compositie metaal. Afmeting: 11 x 44 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen miniatuur. Dame met sieraad. Verso porseleinen blindmerk. Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.
Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.
Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.