Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, 1800 3668
Franse pendule, 1800
Startprijs 900 EUR
Pendule, 1800 3669
Pendule, 1800
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3670
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Franse schildpad pendule, 1880 3671
Franse schildpad pendule, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Pendule, Vrouw op schip 3672
Pendule, Vrouw op schip

Resultaat:

150 EUR

Friese staande klok 3673
Friese staande klok
Startprijs 350 EUR
Franse Art Deco pendule 3674
Franse Art Deco pendule
Startprijs 150 EUR
Comtoise (Haantje) 3675
Comtoise (Haantje)
Startprijs 300 EUR
Comtoise (Haantje) 3676
Comtoise (Haantje)
Startprijs 300 EUR
Comtoise (Zonnetje) 3677
Comtoise (Zonnetje)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot oude/antieke uurwerken (7x) 3678
Lot oude/antieke uurwerken (7x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3679
Franse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse hoodklok 3680
Engelse hoodklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire pendule 3681
Empire pendule

Resultaat:

540 EUR

Engelse bracket klok 3682
Engelse bracket klok
Startprijs 140 EUR
Franse miniatuur staande klok 3683
Franse miniatuur staande klok
Startprijs 80 EUR
2x Messing bureauklokken 3684
2x Messing bureauklokken
Startprijs 60 EUR
2x Antieke klokken 3685
2x Antieke klokken
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Portre Montre met horloge 3686
Portre Montre met horloge

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse pendule 3687
Franse pendule

Resultaat:

100 EUR

Duitse tafelklok, 1920 3688
Duitse tafelklok, 1920
Startprijs 35 EUR
Frans klokkenstel 3689
Frans klokkenstel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onyx klokkenstel 3690
Onyx klokkenstel

Resultaat:

150 EUR

Amerikaanse tafelklok 3691
Amerikaanse tafelklok
Startprijs 35 EUR