Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese of Japanse gouache 1370
Chinese of Japanse gouache
Startprijs 40 EUR
Onduid.gesign., Hongaarse markt 1365
Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startprijs 40 EUR
Stilleven met tin, bloemen en fruit 1339
Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startprijs 40 EUR
J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren 1333
J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR
EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier 1331
EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Startprijs 40 EUR
Ru van Rossum,  De start 1261
Ru van Rossum, De start
Startprijs 40 EUR
2x Antieke gravures 1128
2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1282
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 25 EUR