Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese vaas 7009
Grote Chinese vaas

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7382
Chinese schaal

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas 7171
Chinese celadon vaas

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920 3503
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Uitgebreid Herend servies 6010
Uitgebreid Herend servies

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Empire tafel met marmeren blad 4016
Empire tafel met marmeren blad

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas 7018
Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Antieke Flöten Uhr, 1850 3502
Antieke Flöten Uhr, 1850

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse klok, 1900 3568
Zeldzame Franse klok, 1900

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Kapitale Franse pendule, 1820 3501
Kapitale Franse pendule, 1820

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret 1012
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Witgouden tennisarmband met diamant 526
Witgouden tennisarmband met diamant

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger 1000
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas 7137
Chinese Mei Ping vaas

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Renaissance kast 4009
17e Eeuwse Renaissance kast

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren bestek met messen 36
Zilveren bestek met messen

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7125
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 7241
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap 1015
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7086
2x Chinese kopjes

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3631
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Engelse Bracket tafelklok 3509
Engelse Bracket tafelklok

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas 7066
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.700 EUR