45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas 1204
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas

275 EUR

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1113
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap

275 EUR

Degennaro, Prima della pesca 1052
Degennaro, Prima della pesca

250 EUR

Nel Pot Fontein, Indonesische jongen met vogel. 1027
Nel Pot Fontein, Indonesische jongen met vogel.

250 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1145
A. Heyboer, Spetterkip

225 EUR

Capelle, Hollandse schepen 1154
Capelle, Hollandse schepen

225 EUR

N. Bastert, Zigeunerkamp 1121
N. Bastert, Zigeunerkamp

225 EUR

M. Mühlig, Jagers in de bergen bij afschot van vos 1053
M. Mühlig, Jagers in de bergen bij afschot van vos

225 EUR

W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind 1119
W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind

225 EUR

J.W. Pieneman, Biddende vrouw 1357
J.W. Pieneman, Biddende vrouw

225 EUR

D. Wiggers, Hollands landschap 1286
D. Wiggers, Hollands landschap

225 EUR

G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1112
G. Heymans, Duits paar met witte wijn

225 EUR

H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

225 EUR

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee 1336
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee

200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht 1233
H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht

200 EUR

A. Heyboer, Naakte dame met spetters 1214
A. Heyboer, Naakte dame met spetters

200 EUR

Grote ikoon 1140
Grote ikoon

200 EUR

S.F. van Dorsser, Stilleven met roemer, tin etc ... 1126

200 EUR

H. Poeder, Poldergezicht met koeien 1239
H. Poeder, Poldergezicht met koeien

200 EUR

Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur 1123
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur

200 EUR

Schutz, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1069
Schutz, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

200 EUR

Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer 1104
Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer

200 EUR

Monogram A.G., Hollands wintergezicht 1103
Monogram A.G., Hollands wintergezicht

200 EUR

Sam Schellink, Stenderkast molen 1238
Sam Schellink, Stenderkast molen

200 EUR