45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

2x Chinese vazen 7010
2x Chinese vazen

700 EUR

A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

50 EUR

Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

350 EUR

Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

150 EUR

4x Kantonese/Chinese vazen 7027
4x Kantonese/Chinese vazen

400 EUR

Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

80 EUR

4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

70 EUR

2x Italiaanse stoelen 4081
2x Italiaanse stoelen
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas 7040
Chinese vaas

425 EUR

2 Zilveren ringen 567
2 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Gouden ring met turkoois 584
Gouden ring met turkoois
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Reis ikoon 2010
Reis ikoon

600 EUR

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7057
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Witgouden ring met groene steen 601
Witgouden ring met groene steen
Startprijs 180 EUR
3x Antieke Chinese borden 7074
3x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Ring met saffier en parel 618
Ring met saffier en parel

150 EUR

Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

120 EUR

Grote vogelkooi 2027
Grote vogelkooi

180 EUR

2x Familie Rose borden 7091
2x Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

60 EUR

Antieke Islamitische benen plaquette 2044
Antieke Islamitische benen plaquette

70 EUR