Vijf oude miniatuur portretten in lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Zürcher Fecit. Duitse School. Devote figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 18,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25,5 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met drie poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.
2x 17e - 18e Eeuwse met goud ingekleurde gravures. Mogelijk John Leeds, circa 1678 Engeland. Gravures op papier. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
J. Eisenberg? Circa 1930. Ets. Gezicht op Jeruzalem. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 22 cm. In goede staat.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Snijder? Circa 1900. Poldergezicht met visser en visnetten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.