Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling vanaf vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
2105 Resultaten
Verkocht
Grote Chinese blauw/witte kom
6153
Grote Chinese blauw/witte kom

Resultaat:

17.000 EUR

Verkocht
Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas
1002
Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Pablo Picasso, keramieken bord
6000
Pablo Picasso, keramieken bord

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Oud Chinees knobbelvaasje
6097
Oud Chinees knobbelvaasje

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Ming-stijl vaas
6254
Oude Chinese Ming-stijl vaas

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Uitgebreide cassette met zilveren bestek
45
Uitgebreide cassette met zilveren bestek

Resultaat:

2.950 EUR

Verkocht
Paul Wunderlich schaakspel
3300
Paul Wunderlich schaakspel

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas
6017
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel
6004
Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Wildzang
6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Prachtige Familie Verte penselenpot
6373
Prachtige Familie Verte penselenpot

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Theo Germann, Naakte dame
5008
Theo Germann, Naakte dame

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas
6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas
6202
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Gouden ring Anneke Schat
8
Gouden ring Anneke Schat

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard
1006
Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht
1010
Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist
2706
Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Bouilleklok + console, 19e eeuw
3546
Bouilleklok + console, 19e eeuw

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
John Company schaakspel
3303
John Company schaakspel

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Witgouden armband met tanzaniet en diamant
226
Witgouden armband met tanzaniet en diamant

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900
2007
2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Paar Colenbrander Ram vazen 29
6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
1049
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

1.750 EUR