Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...
Zeldzaam Herend porseleinen schaakspel. Gelimiteerde oplage uit 2006. In originele cassette. Afmeting: 7 x 44 x 75 cm. In goede staat.
Drie natuurstenen schaakspelen. Afrika. Polystone. Afmeting: 9 x 25 x 25 cm. / 16 x ø 41 cm. / 15 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel. Cowboys tegen Indianen. Met houten schaakbord. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen Peter Ganine U.S.A. Eén maal imitatie ivoren figuren + schaakbord van karton. Eén maal imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm. / 11 x 50 x 50 cm. In ...
Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot schaakspel Sint Jan Den Bosch. Houten schaakbord, terracotta figuren van kathedraal. Afmeting: 14 x 63 x 62 cm. In goede staat.
Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Lewis Engeland schaakspel met zeepstenen figuren en houten schaakbord. Middeleeuwse figuren. Afmeting: 14 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Groot Zuid Amerikaans terracotta schaakspel met mooie Oosterse houtgestoken tafel als schaakbord. Afmeting: 62 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set Tsjechië, houten schaakstukken, houten schaakbord. Eén maal Minoan set, Griekenland, houtgesneden met houten schaakbord. Afmeting: 12 x 38 x 38 cm / 14 x 41 x 41 cm. I...
Twee schaakspellen. Eén maal Egyptische schaakset met polystone handbeschilderde figuren. Eén maal Gallier set (Celtic), Studio Anne Carlton, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: ...
Schaakspel Alaska met porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...
Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...
Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Schaakspel Don Quichot. Met kunststof metaalkleurige figuren en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Gotische aardewerken schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 27 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hongaars houtgesneden schaakspel. Handbeschilderd. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Turks schaakspel met zeepstenen figuren en zeepstenen schaabord met lades 16x40x40cm. In goede staat
Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Frans porseleinen schaakspel. Marie Antoinette, Nigri Italië. Afmeting: 11 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Porseleinen schaakspel door Ed Sussman. Geglazuurd. Figuratieve muziekinstrumenten, set Musical Muse. Met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Indiaas schaakspel van sandelhout + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal tinnen schaakstukken + houten schaakbord (pulpit). Eén maal tinnen ridder schaakset met metaal beslagen schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x 40 cm. In goede staa...
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.