17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen. Renaissance. Afmeting: 72 x 118 x 57 cm. Slot mist, verder in goede originele staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten gestoken stoelen met ranken decor en velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 55 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met mooi binnenleven en wolhouder. Afmeting: 73 x 49 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. Afmeting: 74 x 83 x 49 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.
Oude Franse boeren wijnspinde. Antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 157 x 72 x 37 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.