Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Asbak met vogel/insecten decor + bord met floraal decor. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

3x Chinese vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Antieke lampenkap met buste, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke lampenkamp met porseleinen buste. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 15 cm. In goede staat.

7x Divers oud/antiek porselein
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...

4x Oude/antieke figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...

Zilveren broche met stenen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche, 800/000, met stenen en parel. Broche met een krulvorm voorzien van een matte bewerking met diverse stenen en een parel. 48x25mm. ca 7,9 gram. In goede staat

Zilveren armband met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slaven armband, 925/000, met een slagmodel aan de bovenzijde bezet met 7 rijen met zirconia's, waarvan 3 met zwarte zirconia's. Voorzien van scharnier, bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ø...

Glas op zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

Zilveren collier en hanger, kruis
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 800/000, ankercollier met daaraan een hanger in de vorm van een kruis met afbeeldingen van Maria met Jesus en een aantal heiligen. 46x30mm. lengte 70 cm. ca 20,1 gram. In g...

Zilver boekje Pompei
Resultaat: 30 EUR

Doosje in de vorm van een boekje uit witmetaal met een geelmetaal. Ingelegd met een zilveren plaquette met maria met kind: B.V.DI POMPEI. 5x6x1,5cm. In goede staat

Zilveren beugeltas
Resultaat: 30 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Lot oud/antiek plated
Resultaat: 30 EUR

Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

Vaasje met zilveren voet
Resultaat: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen bloemvaasje met ruit- en waaierslijpsel, gecontourneerde bovenrand en gesegmenteerde knoop, op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. Circa 1875. Afmeting: H 20 x ø 6,5 ...

Zalfpotje met zilver
Resultaat: 30 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen zalfpotje, voorzien van acht-vlaks 800/000 zilveren deksel met parelrand. Afmeting: 4 x 2,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. In goede staat.

Zilveren mosterdlepel, 1853
Resultaat: 30 EUR

Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...

Zilveren jamlepel, 1930
Resultaat: 30 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met fraai bewerkte haaksteel en floraal opengewerkt heft. Mr. Fa. Moerkerk & Co.-Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 18 gram. In goede staat.

Zilveren suikerschep met streepagaat
Resultaat: 30 EUR

Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. Mr. A. Landmeter-Schoonhoven. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

3x Antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse speculaasplanken. Eén Duitse speelgoed koe op wielen. Circa 1920. Afmeting: 14 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

.
Resultaat: 30 EUR

Antiek keramieken presenteertablet met vernikkelde omranding. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

Duitse vooroorlogse camerstandaard
Resultaat: 30 EUR

Duitse vooroorlogse messing camerastandaard. D.R.P. Excelsior Germany. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Art Deco Philips luidspreker
Resultaat: 30 EUR

Antieke Philips Art Deco luidspreker. Verstelbaar. Functie niet getest. Circa 1930. Afmeting: 30 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Duitse Radiostat
Resultaat: 30 EUR

Duits vooroorlogs Radiostat stroomimpuls apparaat met accessoires. Circa 1920. Afmeting: 26 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Beschilderde melkbus + dienblad
Resultaat: 30 EUR

Beschilderde melkbus + dienblad. Afmeting: 50 - 66 cm. In goede staat.

Antieke hoge heren hoed
Resultaat: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

3x Antieke weegevenaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Oosterse waaier
Resultaat: 30 EUR

Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren Chinese dollar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Chinese dollar in redelijke staat

5x Antiek houten speelgoed, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

9x Oude wekkers
Resultaat: 30 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schoolklokken
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.

Oude facet geslepen spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude goudkleurige facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x B 51 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Resultaat: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...

2x Oud/antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen plaquette
Resultaat: 30 EUR

Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.

12x Antieke West Raven onderzetters
Resultaat: 30 EUR

Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Bisquit figuren, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Makkumer tabakspot, 1930
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kaststel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 30 EUR

Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

2x Porseleinen eenden
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

2x Duits serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...

Zilveren rosé oorringen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren rosé creolen, 925/000, bolmodel breedte 10 mm. ø 20 mm. ca 12,3 gram. In goede staat.

Zilveren oorstekers en hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren set met oorknoppen en hanger, 925/000, met groene zirconia's. Sieraden met een X-vorm bezet met een langwerpig gefacetteerde groene zirconia. lengte 38 en 23 mm. totaal ca 22 gram. In goede s...

Theebus met zilveren montuur
Resultaat: 25 EUR

Antieke geslepen kristallen theebus op voet. Voorzien van 835/000 zilveren montuur met gegraveerde ringdop. Circa 1870. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. Afmeting: 7 x 15 cm. Kleine schade, loopt over in barst...

Zilveren riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur, BWG, riksja met figuur gemaakt uit filigrain. Geplaatst in een kunststof doos. 10x7x8cm. In goede staat.

Zilveren armband met saffier
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat

Set met armband en collier
Resultaat: 25 EUR

Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm

Lot zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met ovale jasseronschakels, voorzien van een hanger met grote platte parel, ø 16 mm, een ring met zirconia's, ø 57, en een speld met een libelle tulp. ca 16 gram....

Zilveren lepels en prikkers
Resultaat: 25 EUR

Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Diverse gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat

Karaf met zilveren stop
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schenkkaraf op ronde voet versierd met bloempatroon, met zilveren dop en rand voorzien van parelrand. 835/000. 12x14x37cm. In redelijk goede staat.

Groot lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Eiken piedestal
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Resultaat: 25 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 25 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Keramieken paard
Resultaat: 25 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...

2x Imari porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Resultaat: 25 EUR

Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920
Resultaat: 25 EUR

Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse borden
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.

3x Porselein, divers
Resultaat: 25 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren os
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een os, 830/000. ca 21 gram. 7x2x4cm. In goede staat

4x Antieke bronzen scharen
Resultaat: 20 EUR

Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Resultaat: 20 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Resultaat: 20 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen adelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke bronzen adelaar. Zuid Duitsland. Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.

3x Goud-Imari
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

2x Antiek Japan
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Oude inheemse boog
Resultaat: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.