Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne design lamp
Resultaat: 40 EUR

Moderne aluminium designlamp met verwisselbare glazen lampenkapjes (gekleurd) extra!. 90-er Jaren. Afmeting: 61 x ø 40 cm. In goede staat.

Antieke turfkist, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse met koper beslagen turfkist op wielen. Met zeegezichten decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 46 x 29 cm. In goede staat.

De Stijl 30-er Jaren plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.

2x Antieke kerstversieringen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.

2x Antieke tinnen kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse tinnen historisme kaarskandelaren met draken. Circa 1890. Afmeting: 18 x ø 11 cm. In goede staat.

Lot divers bronzen houders
Resultaat: 40 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse zweep, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.

Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

2x Lampen porselein/messing
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Lot diversen (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

Lot oud speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot Duits speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Lot Duits speelgoed. Circa 1930. Bestaande uit: Vier maal Mecki, Steiff. Eén olifant, Steiff. Eén toverlantaarn, Ernst Planck. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke kindersledes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kindersledes. Metaal/hout. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.

6x Oude teddyberen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude wekkers (9x)
Resultaat: 40 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delfts klokkenstel
Resultaat: 40 EUR

Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse wandklok
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 40 EUR

Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Oude Duitse portaalklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

19e Eeuwse turfkist
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.

Hangvitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.

3x Kleine tafeltjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.

Engelse butlertray
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie garenspoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Karafset op dienblad
Resultaat: 40 EUR

Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Kunstglazen vis op basement
Resultaat: 40 EUR

Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.

2x Swarovski: 238985 + 207886
Resultaat: 40 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...

Lot Herend porselein (3x)
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinese Blanc de Chine kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.

2x Engelse kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.

Lot Royal Albert porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

3-Delig Frans kaststel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.

Makkumer comfoor, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Delftse figuren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Mobach Utrecht kan
Resultaat: 40 EUR

Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese schotel ø 31,5 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Makkumer Tonca tabakspot, 1930
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Imari schotel, chip. Geel vaasje met craquele glazuur. Witte kom met craquele glazuur. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote porseleinen tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

2x Porselein, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

3x Oude keramieken vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, 4x
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat

Hanger gevuld met bladgoud
Resultaat: 35 EUR

Vierkante hanger met onedel frame gevuld met epoxy en een stukje bladgoud. 16x23mm. In goede staat

2 Zilveren borstels en doosje
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.

Gouden horloge, Viking
Resultaat: 35 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

Zilveren sigatettenkoker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat

Zilveren brillenkoker met 2 lorgnetten
Resultaat: 35 EUR

Zilveren brillenkoker, 835/000, met ribdecor, jl.:d:1863, gevuld met 2 lorgnetten één met parelmoer en schildpad, de ander met schildpad, stuk afgebroken. 13x4cm. In goede staat.

Groot lot plated
Resultaat: 35 EUR

Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.

Zilver vergulde choker en ring met granaat
Resultaat: 35 EUR

Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.

3 Zilveren armbanden
Resultaat: 35 EUR

Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...

Bonbonschaal + roomlepel
Resultaat: 35 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en gecontourneerde bovenrand op zilveren voet met parelrand. Afmeting: 15 cm. En een 835/000 zilveren roomlepel met gecontourneerde en gegraveerde ...

Zilveren armband met witte opaal
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...

Diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, vrouw op een bankje met hand en een ijscokar met figuur, 3,5x3x3cm en 4x3x2cm. totaal ca 28 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat

4 Kleine zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 4 kleine zilveren miniaturen, 835/000, een locomotief, een vrouw met paraplu, naaimachine en een sulky. 2x1x2cm/4x1,5x2cm. totaal ca 35 gram. In goede staat

Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Hendriks, Havengezicht
Resultaat: 35 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Resultaat: 35 EUR

Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.

Antiek borstelkastje met spiegel
Resultaat: 35 EUR

Antieke kopergeslagen spiegel met borstelkastje en twee kopergeslagen borstels. Circa 1900. Afmeting: 63 x 35 x 10 cm. In goede staat.

5-Delige messing haardset
Resultaat: 35 EUR

Oude vijfdelige messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 75 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok + barometer
Resultaat: 35 EUR

Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Antieke collectebus, 1900
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke messing tafellamp, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot emblemen + klokje
Resultaat: 35 EUR

Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Resultaat: 35 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

3x Oude fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.

2x Osram reclame
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Osram reclame uit de 50-er jaren. Lithografie op karton. Afmeting: H 31,5 x B 23 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.

6x Wandkandelaren
Resultaat: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek blikken speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Speelgoed trekpaard
Resultaat: 35 EUR

30-er Jaren speelgoed trekpaard op wielen. Stro. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bureau-spoorweg horloge
Resultaat: 35 EUR

Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

3x Oude duivenklokken
Resultaat: 35 EUR

Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oude/antieke reiswekkers
Resultaat: 35 EUR

Zes oude/antieke reiswekkers. Twee maal antiek messing. Vier maal metaal gekleurd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Resultaat: 35 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.
Resultaat: 35 EUR

Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.

Boeddha figuur
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

2x Beelden (naar Rodin)
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Antiek bronzen plaquette
Resultaat: 35 EUR

Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.

3x Opaline glazen vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas/kristal
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Swarovski: 235045 + 207549
Resultaat: 35 EUR

Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...

3x Swarovski met schade
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...

Antiek opaline kaststel, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Delftse borden
Resultaat: 35 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.

3x Makkumer borden
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.