Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. MT.: Fa. M.Bijkamp & Co, Steenwijk, 1903-1942. Voorzien van ketting. Breedte 16 cm. ca 145 gram. In goede staat

3x Zilveren miniaturen, Stoelen
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren miniaturen van stoelen met gegraveerde rieten matten. Gemerkt met dolfijntje (in de handel teruggekeerd). Afmeting: 6,5 cm. Gewicht: circa 86 gram. In goede staat.

Antiek zakmes met zilveren heft, 1875
Resultaat: 45 EUR

Antiek zakmes met 835/000 zilveren heft, voorzien van florale graveringen. Afmeting: L 8 cm. Mr. Gebr. van Gelderen-Schoonhoven. Circa 1875. In goede staat.

Zilveren poederdoos met emaille
Resultaat: 45 EUR

Zwart geëmailleerde 835/000 zilveren poederdoos met fraai floraal deksel, binnenkant met facet geslepen spiegel. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2 Zakhorloges
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000, met wit emaille plaat, ø 30/40 mm.

Onduidelijk, Meisje met mand en duiven
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Resultaat: 45 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

19e Eeuwse koperen aker
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 28 x ø 36 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met Nederlands opschrift. Circa 1915. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Oud Engels scheepskompas
Resultaat: 45 EUR

Groot oud Engels scheepskompas van messing. James Morton Ltd. Sunderland. Zonder vloeistof. Circa 1930 - 1940. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

Kruideniers voorraadhouder
Resultaat: 45 EUR

Kruideniers koffiebonen voorraadhouder met kijkglas. 1930 - 1950. Afmeting: 74 x 22 x 28 cm. In goede staat.

Lot antieke naai-necessaires (7x)
Resultaat: 45 EUR

Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Antieke bureaulamp, 1920
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Resultaat: 45 EUR

Twee goudkleurige Parker balpennen, model Sonnet, Nieuw, 13,5 cm.

2x Benen ruggenkrabbers
Resultaat: 45 EUR

Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke klokjes
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude/antieke klokjes. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie houten Schwarzwald klokjes. Eén miniatuur klokje van emaille. Eén wekker. Circa 1950. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

7x Oude wekkers
Resultaat: 45 EUR

Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Wedgwood, Zenith et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

2x Swarovski: Dolfijn en Hengst
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...

Swarovski druiventros 011864
Resultaat: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...

Art Deco puddingvorm
Resultaat: 45 EUR

Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.

Platelen rookstel etc.
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen polychrome plateel. De Duif, Den Dolder. Bestaande uit: Tablet, schaal (barst), asbak (chip), sigarettenhouder + lucifershouder. Afmeting: 8 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 45 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal trekpot met tuin decor, chips + haarlijn. Eén maal bord, chip + haarlijn. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang XI gemerkte sierschotel
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte sierschotel met florale en draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27,8 cm ø. In goede staat.

3x Gemerkt keramiek
Resultaat: 45 EUR

Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...

2x Oude Sitzendorf figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

4x Oud porselein
Resultaat: 45 EUR

Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...

4x Imari vazen, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2 Kleine zilveren schaaltjes
Resultaat: 42 EUR

Twee kleine zilverenschaaltjes, 835/000, schuitvorming mandje met gezaagd spijlen decor. MT.: A. Presburg, Haarlem, jl.:u:1955 11,5x7x4cm, en een ovaal schaaltje met opengewerkt rand met guirlandes en...

6-Pas tegeltableau, 1920
Resultaat: 42 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Zilveren collier met labradoriet
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, 835/000, en een hanger, 925/000, met labradoriet. Ankercollier met een hanger bezet met een ovale cabouchon geslepen labradoriet. 21x28mm. 55 cm. totaal ca 19,5 gram. In goede staat

2 Broches, Lavacamee/agaat
Resultaat: 40 EUR

Twee broches, een witmetalen broche met een ronde streepagaat met parelrand, ø 34, en een ovale double broche met een fraaie gesneden lavacamee, 22x29mm. In goede staat

2 Djokja klamboe hangers
Resultaat: 40 EUR

Twee Djokja klamboe hangers met zilver. Klamboehanger met metalen haken, uitgewerkt met vogels en bloemen, in het zilver, voorzien van getrembleerde bewerking. 18 cm. In goede staat

Roze parelcollier
Resultaat: 40 EUR

Collier van roze zoetwaterpareltjes, 5 mm, 90 cm. Zonder sluiting.

Lot schmuck
Resultaat: 40 EUR

Lot schmuck sieraden met een choker met blauwe stenen, (voorzien van restauratie) en een bijpassende armband, 2 paar oorclips met blauwe en groene stenen en een armband met groene stenen. Er missen di...

Zilveren gembercouvert
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...

Lot zilver & doofpot
Resultaat: 40 EUR

Lot met een koperen miniatuur doofpotje, ø5x7,5cm, en zilver met o.a. Breipenhouder, een roomlepel, suikerschep, een kraag van fles, twee vingerhoeden en 5 wayang vorken en 6 wayang lepels. Diverse ge...

Granaat oorknoppen
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine oorstekers in een bloemvorm met een gefacetteerde granaat. ø oorknop7x7mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met een zilveren ring en oorbellen met een groene steen en zirconia's, ø 54, 32 mm, en een goldplated choker versierd met 6 zirconia's. 42 cm. Nieuw

2x Plated bestek in cassette
Resultaat: 40 EUR

Twee cassettes met plated serveercouvert. één set versierd met floraal graveerwerk en een monogramgravure en een set met benen heften. In goede staat

Zilveren collier en hanger olifant
Resultaat: 40 EUR

Zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een olifant met groen emaille, 2x3cm. Bevestigd aan een zilveren gourmetcollier, 835/000. 45 cm. totaal ca 6,5 gram. In goede staat

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met een parelcollier met zoetwaterparels, zilveren ring met similie, een munt en 4 paar oorclips.

Lepeldoos met zilveren vorkjes
Resultaat: 40 EUR

Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...

Zilveren beker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, met ribbewerking en een oor. ca 48 gram. 10x7x7cm. Grof gegoten. vermoedelijk Pedro Duran. In goede staat

Oorhangers met blauwe steen
Resultaat: 40 EUR

Brisures, 333/000, met een blauwe peervormige steen. 16x8mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 40 EUR

Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.

Zilveren naaischaar & naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren naaischaar en naaldenkoker, 835/000, Schaar met schede en zilveren grepen, zit vast, versierd met graveerwerk en een rechthoekige naaldenkoker versierd met graveerwerk. 10-13cm. In redelijke ...

Plated mandje
Resultaat: 40 EUR

Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm

Zilveren theelepels (20x)
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...

Choker met parels
Resultaat: 40 EUR

Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat

6-delig plated servies
Resultaat: 40 EUR

Prachtig antiek zes-delig plated koffie/thee servies. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren decanteertrechter
Resultaat: 40 EUR

Zilveren decanteertrechter, 835/000, versierd met parelrand. MT.: C.Bos Amsterdam. ca 65,7 gram. 8x9x7cm. In goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels

Zilveren collier met Duitse munten
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met tien 1/2 mark stukken. Lengte 45 cm. ca 33 gram. In goede staat

2 Zilveren wayang armbanden
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000. Een brede Siam zilveren armband, breedte met niello, breedte 37 mm, 18 cm, met bakslot en een siam zilveren armband met witte emaille inleg met figuren, breedte 8 mm,...

Zilveren bureaulegger, 1902
Resultaat: 40 EUR

Bijzondere 835/000 zilveren bureaulegger, tevens te gebruiken als papierklem/pennenlegger. Met florale gravering en initiaal R. Mr. Fa. A.J.H. de Ruyter-Amsterdam. Anno 1902. Afmeting: 4 x 7 cm. Gewic...

Lot zilver, divers
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met 2 servetbanden, een odeurflacon met zilveren dop, kraag en schild, 2 suikerscheppen en een cakevork, 835/000. En een plated theezeef met Delfs lekbakje. totaal zilver ca 95 gram. In goe...

3 Zilveren armbanden
Resultaat: 40 EUR

Drie zilveren armbanden, armband met rechthoekige open schakels, voorzien van een slotje als sluiting, een armband met een ruw bewerkte schakel en een armband met ovale schakels met zwarte bewerking. ...

Zilveren hanger met edelstenen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw

K. Borgbrüm, Huis in landschap
Resultaat: 40 EUR

K. Borgbrüm. 20e Eeuw. Huis in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

S. van Veen, Paardenkar op zandpad
Resultaat: 40 EUR

S. van Veen. 20e Eeuw. Paardenkar op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

C. de Korte, Binnenhof met kippen
Resultaat: 40 EUR

C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.

3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Franse gravures met figuren voorstelling. J. Dambrun sculp. Lingee sculp. Carl Guttenberg Fc. Gravures op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling
Resultaat: 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - . Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

F. Roth, Winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Frank Roth. Ingekleurde ets. Duitse School. Winterlandschap. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij met vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 122 cm. In redelijke staat. 2 gaatjes.

D. Kruis, Hollands wintergezicht
Resultaat: 40 EUR

D. Kruis. Hollands wintergezicht. In oude stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Jacob Cats? Leerlooi bedrijf met drie figuren. Ets/gravure op papier. Afmeting: H 7,5 x B 9 cm. In goede staat.

R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 40 EUR

R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Resultaat: 40 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 29 cm. In goede staat.

Antieke plated WMF samovaar
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated Duitse Jugendstil W.M.F. samovaar. Circa 1915. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos met parelmoer
Resultaat: 40 EUR

Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met been. Afmeting: 4,5 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bronzen altaarvaas
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse bronzen altaarvaas. Afmeting: 34 x 26 cm ø. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Ketel, giettrechter, kan. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Koperen samovaar, 1820
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse koperen Empire samovaar met phenix en Egyptische figuur en meander omranding. Enkele deukjes. Circa 1820. Afmeting: 46 x 32 x 30 cm. In redelijke staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil schippertjes hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: 97 x 35 cm. In goede staat.

2x Wafelijzers
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse smeedijzeren wafelijzers. Afmeting: 70 - 76 cm. In goede staat.

Antieke stereokijker + kaarten
Resultaat: 40 EUR

Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse panelen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk panelen met been. Circa 1920. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse handnaaimachine
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse handnaaimachine. Jones. Circa 1900. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.

Italiaans gipsen figuur op piedestal
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse uit gips vervaardigd en beschilderd figuur op messing piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Zijkant en stukje voet beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

2x Houten consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

2x Oud plated
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Gietijzeren Diecast U.S.A. spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee gietijzeren spaarpotten. Diecast U.S.A. 20e Eeuw. Overgeschilderd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Antieke huwelijks voetenstoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten huwelijks voetenstoof met marmer en inscriptie Willebr. en Marg. de Graaf. Afmeting: 27,5 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Indonesisch gestoken paneel
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch houtgestoken paneel met Javaanse dansers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 10 x 20 cm. In goede staat.