Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.
Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.
19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Oude goudkleurige facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x B 51 cm. In goede staat.
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.