Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke schildpad spiegel 2024
Antieke schildpad spiegel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Indiaas benen schaakbord 3387
Indiaas benen schaakbord

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
3-Gewichts regulateur, 1890 3517
3-Gewichts regulateur, 1890

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vergulde lyra pendule 3653
Vergulde lyra pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 6095
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm. 6375
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese vaas 6432
Oude/antieke Chinese vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren vleugel met horloge 94
Zilveren vleugel met horloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren ronde vleesdienschaal 115
Zilveren ronde vleesdienschaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar, 5 lichts 125
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden armband 152
Gouden armband

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit 1008
A.J. van Prooijen, Jongen te paard trekt trekschuit

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn 1017
Heinrich Zille, Figuren bij waslijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren 1042
Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Grote Japanse cloisonne vazen 2020
2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse A'damse tafelklok 3514
18e Eeuwse A'damse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duits buffet, 1880 4004
Duits buffet, 1880

Resultaat:

500 EUR