Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersenhouten commode, 19e eeuw 4269
Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
Schrijfkabinet, 1950 4056
Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 800 EUR
Hollandse porseleinkast 4248
Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR
Louis Quinze kabinet 4005
Louis Quinze kabinet
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag 4096
18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.100 EUR
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4282
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.100 EUR
Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4091
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4006
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 1.250 EUR
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4083
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Barok vitrine met intarsia 4000
Barok vitrine met intarsia
Startprijs 1.500 EUR
19e Eeuwse Hollandse kuifkast 4012
19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Eiken piedestal 4276
Eiken piedestal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude facet geslepen spiegel 4190
Oude facet geslepen spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hangvitrinekast 4174
Hangvitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
19e Eeuwse turfkist 4143
19e Eeuwse turfkist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Kleine tafeltjes 4201
3x Kleine tafeltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse butlertray 4241
Engelse butlertray

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Italiaanse commode met intarsia 4280
Italiaanse commode met intarsia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880 4293
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880 4242
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Engelse spiegel 4211
Antieke Engelse spiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm 4303
Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm

Resultaat:

50 EUR