Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
19e Eeuwse voltaire 4203
19e Eeuwse voltaire

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl commode, 1900 4216
Louis Seize-stijl commode, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 19e eeuw 4281
Hollandse penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900 4296
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank 4197
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine 4246
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Engelse butlertray, 19e eeuw 4247
Engelse butlertray, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Eiken kapstok, 1880 4200
Eiken kapstok, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gestoken spiegel op standaard 4187
Gestoken spiegel op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Eiken piedestals 4206
2x Eiken piedestals

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Engelse toiletspiegel 4210
19e Eeuwse Engelse toiletspiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafel, 1870 4223
Antieke Franse tafel, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1900 4265
Antieke commode, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse bijzettafel, 1900 4199
Antieke Engelse bijzettafel, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1880 4217
Antieke piedestal, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Theekastje met afneembaar blad 4178
Theekastje met afneembaar blad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel , 1900 4285
Franse bijzettafel , 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4311
Wortelnoten commode

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek oorfauteuil 4202
Antiek oorfauteuil

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek vitrinekastje, 1930 4222
Antiek vitrinekastje, 1930

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4184
Eiken theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1915 4175
Eiken theekastje, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR