Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie laden-commode 4123
Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4124
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antieke Franse bijzettafel, 1900 4125
Antieke Franse bijzettafel, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Franse jachtkast 4126
Antieke Franse jachtkast

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Mechelse eiken vitrinekast 4127
Mechelse eiken vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke kist, 1900 4128
Antieke kist, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1900 4129
Antieke piedestal, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4130
Engelse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

19e Eeuwse naaitafel 4131
19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse bijzettafel 4132
18e Eeuwse bijzettafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw 4133
Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse boeren wijnspinde 4134
Franse boeren wijnspinde

Resultaat:

100 EUR

Antiek Drents kabinet 4135
Antiek Drents kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Spiegel met schilderij 4136
Spiegel met schilderij

Resultaat:

190 EUR

Engels damesbureau met intarsia 4137
Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mahonie passpiegel 4138
Mahonie passpiegel

Resultaat:

425 EUR

Tafeltje met marmeren blad 4139
Tafeltje met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Mahonie kabinet 4140
Mahonie kabinet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
4x Engelse mahonie stoelen 4141
4x Engelse mahonie stoelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl fauteuil 4142
Louis Seize-stijl fauteuil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse turfkist 4143
19e Eeuwse turfkist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Empire mahoniehouten uittrektafel 4144
Empire mahoniehouten uittrektafel

Resultaat:

180 EUR

Eiken commode, 1820 4145
Eiken commode, 1820
Startprijs 125 EUR
Verkocht
4-Delige min-tafelset 4146
4-Delige min-tafelset

Resultaat:

100 EUR