Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Thee-serveerwagen, 1960 4171
Thee-serveerwagen, 1960
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Barok vitrinekast, 1880 4172
Barok vitrinekast, 1880

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wortelnoten theetafel 4173
19e Eeuwse wortelnoten theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hangvitrinekast 4174
Hangvitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1915 4175
Eiken theekastje, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boekenkast met schuifdeuren 4176
Boekenkast met schuifdeuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oosterse bijzettafel 4177
Oosterse bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Theekastje met afneembaar blad 4178
Theekastje met afneembaar blad

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Oosterse bijzettafels 4179
2x Oosterse bijzettafels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oosterse salontafel 4180
Oosterse salontafel

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau met stoel 4181
Antiek schrijfbureau met stoel

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke theetafel 4182
Antieke theetafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oosterse kampferkist 4183
Oosterse kampferkist

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4184
Eiken theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank 4185
19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schrijftafel met wangen, 1870 4186
Schrijftafel met wangen, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gestoken spiegel op standaard 4187
Gestoken spiegel op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4188
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude facet geslepen spiegel 4190
Oude facet geslepen spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel, 1800 4191
Engelse hangoor-tafel, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse tiltop-tafel 4192
Engelse tiltop-tafel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Tafel Engelse stijl 4193
Tafel Engelse stijl

Resultaat:

100 EUR

Duitse penant commode 4194
Duitse penant commode
Startprijs 200 EUR