Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen
Resultaat: 50 EUR

Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Bloem stilleven
Startprijs 80 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Bloem stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Herman Brood, Omhelsende figuur
Resultaat: 70 EUR

Herman Brood. Texoprint. Omhelsende figuur. Reproductie op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan W. van Konijnenburg, Valkenkop
Startprijs 80 EUR

Toegeschrven aan W. van Konijnenburg. Monogram. 1868 - 1943. Valkenkop. Tekening op papier. Afmeting: H 11 x B 9 cm. In goede staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Resultaat: 80 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 70 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

3x Berghold, Divers
Startprijs 80 EUR

Drie werken van Berghold. Gouaches. 1980. Bestaande uit: Berglandschap + Vissersvrouwen op strand + La Camarque. Gouaches op papier. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Startprijs 80 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Adriaan Keus, Zomers bospad
Startprijs 90 EUR

Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven
Resultaat: 275 EUR

H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 20 EUR

Schau Pi Tuing. Original Radierung. Paard. Ets op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Startprijs 125 EUR

Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Ikoon
Startprijs 50 EUR

Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Startprijs 50 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht
Resultaat: 60 EUR

J. Drees. Circa 1920. Hollandse zomer en wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 80 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 75 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Chinees zijdeschilderij
Resultaat: 40 EUR

Chinees gesigneerd zijde-schilderij. Bamboe met vogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 x B 27 cm.In goede staat.

J. Hendriks, Havengezicht
Startprijs 50 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Naar N. Maes, Man bid voor het maal
Resultaat: 60 EUR

Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2x Japanse lithografieën
Startprijs 50 EUR

Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 325 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startprijs 200 EUR

Alberto Schunk. 1947 - .... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

B.H. Bolink, Strandgezicht
Resultaat: 60 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Resultaat: 25 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Resultaat: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees achter-glas-schilderij in houten omlijsting. Met draak/paradijsvogel decor. Afmeting: H 47 x B 30 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Startprijs 150 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 3x Erotische etsen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Drie antieke erotische etsen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 12 x B 9 cm. In goede staat.

Blok v.d. Velden, Texel
Resultaat: 120 EUR

Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Miniatuur. Edele dame in bos. Circa 1780. Gouache op ivoor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Resultaat: 200 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Resultaat: 100 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 50 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR

Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Resultaat: 50 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Korver, Bengaalse tijger
Resultaat: 80 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Oude landkaart
Startprijs 40 EUR

Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR

Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR

Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

L. Lambert, Vele spelende figuren op strand
Resultaat: 180 EUR

L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met boerderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR

A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR

Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR

Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

J.A.S., 2x Tulpen
Resultaat: 40 EUR

Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen
Resultaat: 80 EUR

D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Resultaat: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR

J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram H.B., Baby op sofa
Resultaat: 45 EUR

Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Resultaat: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR

W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Resultaat: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.

E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR

E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

H. Lasch, Huis in de duinen
Resultaat: 180 EUR

H. Lasch. Duitse School. Circa 1980. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 30 EUR

Klaas Overzee. Circa 1930. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 41,5 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 60 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 70 EUR

Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 55 EUR

Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Resultaat: 140 EUR

Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 175 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Meisje met bloem Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 94 cm. In goede staat.

J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 140 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht Barcelona. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 58 cm. In goede staat.

4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vier antieke gravures. 18e - 19e Eeuw. Onder ander: *Groeningen, A.Kip F. *Dorp Nieuwkerk/Dorp oude kerk 1745 K.S.F. * Dorpstraat Middelburg. *Ets Dordrecht. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal belegering van Groeningen. Eén maal De Zel-Neering of het Darink-Delven Zeeland. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.