Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6099
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 6100
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Imari kandelaar 6101
Imari kandelaar

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Imari dekselpot, 19e eeuw 6102
Grote Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6103
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Imari vazen, 19e eeuw 6104
2x Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Imari pijpvazen, 19e eeuw 6105
2x Imari pijpvazen, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Imari kraag vaas, 19e eeuw 6106
Imari kraag vaas, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw 6107
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
19e Eeuws Japans goud Imari servies 6108
19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 300 EUR
Japanse Imari scheerbekken 6109
Japanse Imari scheerbekken
Startprijs 120 EUR
2x Imari vazen 6110
2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR
Grote Japanse schotel , 19e eeuw 6111
Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
2x Imari porselein 6112
2x Imari porselein
Startprijs 40 EUR
2x Imari porselein 6113
2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR
3x Goud-Imari 6114
3x Goud-Imari
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4x Porseleinen figuren 6115
4x Porseleinen figuren

Resultaat:

40 EUR

Antieke lampenkap met buste, 1900 6116
Antieke lampenkap met buste, 1900
Startprijs 50 EUR
Höchst figurengroep 6117
Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR
Verkocht
5x Oude porseleinen figuren 6118
5x Oude porseleinen figuren

Resultaat:

120 EUR

2x Oude Sitzendorf figuren 6119
2x Oude Sitzendorf figuren
Startprijs 70 EUR
4x Oud porselein 6120
4x Oud porselein
Startprijs 90 EUR
Verkocht
4x Porseleinen figuren 6121
4x Porseleinen figuren

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Grote porseleinen figurengroep 6122
Grote porseleinen figurengroep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot beeldjes, Danseressen (13x) 6123
Lot beeldjes, Danseressen (13x)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Porseleinen wandconsoles 6124
6x Porseleinen wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

Porseleinen plaquette 6125
Porseleinen plaquette
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Hollands aardewerk (12x) 6126
Lot Hollands aardewerk (12x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delftsblauw vogelkooitje 6127
Delftsblauw vogelkooitje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke bloempot, 1900 6128
Antieke bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot 6129
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Hollandse vazen 6130
2x Hollandse vazen

Resultaat:

50 EUR

3x Oude keramieken vazen 6131
3x Oude keramieken vazen
Startprijs 40 EUR
3x Gemerkt keramiek 6132
3x Gemerkt keramiek
Startprijs 40 EUR
Verkocht
6x Keramiek 6133
6x Keramiek

Resultaat:

50 EUR

5x Antiek Majolica keramiek 6134
5x Antiek Majolica keramiek
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Boch boerenbont servies 6135
Boch boerenbont servies

Resultaat:

140 EUR

8x Keramiek 6136
8x Keramiek
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Chinese vaas 6137
18e Eeuwse Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Chinese vaas 6138
Chinese vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Familie Rose penselenpot 6139
Antieke Familie Rose penselenpot

Resultaat:

225 EUR

2x Chinees porselein, 19e eeuw 6140
2x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6141
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
9x Chinese miniatuur vaasjes 6142
9x Chinese miniatuur vaasjes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3x Chinees porseleinen  vaasjes 6143
3x Chinees porseleinen vaasjes

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein 6144
7x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Familie Rose borden 6145
6x Familie Rose borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6146
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw 6147
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas 6148
17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Oude Chinese drakenschotel 6149
Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas met tekens 6150
Oude Chinese vaas met tekens

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels 6151
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels

Resultaat:

180 EUR

Oude Chinese dekselvaas 6152
Oude Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6154
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese vaas 6155
Oude/antieke Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oude/antieke cloisonne penselenpot 6156
Oude/antieke cloisonne penselenpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas 6157
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kruik met oren 6158
Chinese kruik met oren

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Klein Chinees vaasje 6161
Klein Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas 6162
19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5x Chinese kop/schotels 6163
5x Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6164
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Ingelijste tegels 6165
5x Ingelijste tegels

Resultaat:

20 EUR

Lot Hollandse tegels (16x) 6166
Lot Hollandse tegels (16x)
Startprijs 120 EUR
Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Antieke tegeltjes 6168
2x Antieke tegeltjes

Resultaat:

65 EUR

6-Pas tegeltableau, 1920 6169
6-Pas tegeltableau, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot van 14 tegels 6170
Lot van 14 tegels

Resultaat:

45 EUR

Tegeltableau met poezen, 19e eeuw 6171
Tegeltableau met poezen, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Duits tegeltableau door H. Francken 6172
Duits tegeltableau door H. Francken
Startprijs 75 EUR
Lot antieke Hollandse tegels (13x) 6173
Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Perzische tegel 6174
Oude Perzische tegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Rosenthal tegel 6175
Rosenthal tegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Porseleinen vazen 6176
3x Porseleinen vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen servies 6177
Porseleinen servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot Engels Wedgwood servies 6178
Groot Engels Wedgwood servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engels Johnson Brothers servies 6179
Engels Johnson Brothers servies

Resultaat:

90 EUR

Antieke keramieken vaas, 1915 6180
Antieke keramieken vaas, 1915
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Porseleinen vazen 6181
2x Porseleinen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Franse aardewerk cache bloempot 6182
Franse aardewerk cache bloempot

Resultaat:

90 EUR

Oude Chinese gemberpot 6183
Oude Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR
3x Chinees porselein 6184
3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Villeroy en Boch theeservies 6185
Villeroy en Boch theeservies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6186
Oude Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6187
Oude Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930 6188
2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Startprijs 40 EUR
Plazuid Gouda theeservies 6189
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 40 EUR
2x Antiek Hollands aardewerk 6190
2x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 35 EUR
Antieke NMF vaas, 1910 6191
Antieke NMF vaas, 1910
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x Hollands plateel Gouda 6192
4x Hollands plateel Gouda

Resultaat:

90 EUR

2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920 6193
2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zuid-Holland Gouda plateel vaas 6194
Zuid-Holland Gouda plateel vaas

Resultaat:

120 EUR

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider 6195
Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Startprijs 60 EUR