Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal 18e eeuw, Familie Rose Lowestoft decor. Eén maal 19e eeuw, landschappen decor. Afmeting: 13,5 - 14 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 125 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal vier-delige stapeldozen, 19e eeuw. Dekselpot met symbolen. Schotel met floraal decor + bodemmerk. Tafelschaal met rotsen, vogels, floraal decor +...

Imari kandelaar
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen kaarskandelaar met bronzen armatuur. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Grote Imari dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond. Met florale en vogel decor. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

2x Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met honingraat vlakken en acht-kantige hals. Met florale/vogel decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvazen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Imari kraag vaas, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Zéér grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met florale, figuren en landschap decor. Minimale beschadigingen kraag. Afmeting: 61 x ø 23 cm. In goede staat.

Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: 62 x ø 26 cm. In goede staat.

19e Eeuws Japans goud Imari servies
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met rand...

Japanse Imari scheerbekken
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse schotel , 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.

3x Goud-Imari
Startprijs 40 EUR

Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Antieke lampenkap met buste, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke lampenkamp met porseleinen buste. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 15 cm. In goede staat.

Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

5x Oude porseleinen figuren
Resultaat: 120 EUR

Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingerto...

2x Oude Sitzendorf figuren
Startprijs 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

4x Oud porselein
Startprijs 90 EUR

Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 235 EUR

Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...

Grote porseleinen figurengroep
Resultaat: 80 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Schakende dames. Dresden Art Germany. 20e Eeuw. Beschadigingen aan filigrain jurk. Afmeting: 23 x 32 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot beeldjes, Danseressen (13x)
Resultaat: 160 EUR

Lot van dertien Dresden porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 90 EUR

Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Porseleinen plaquette
Startprijs 50 EUR

Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Lot Hollands aardewerk (12x)
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Zeven herdenkingsborden, Wilhelmina herdenkingsbeker, vier Petrus Regout & Co. Maastricht vaatjes. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Delftsblauw vogelkooitje
Resultaat: 120 EUR

Delftsblauwe Fayence vogelkooi. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 29 x ø 16 cm. In goede staat.

Antieke bloempot, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke keramieken bloempot. Rococo-stijl. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: ø 50 x H 44 cm. In redelijke staat.

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.

2x Hollandse vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...

3x Oude keramieken vazen
Startprijs 40 EUR

Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.

3x Gemerkt keramiek
Startprijs 40 EUR

Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...

6x Keramiek
Resultaat: 50 EUR

Zes maal keramiek met aardetinten glazuur, waarvan een paar gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

5x Antiek Majolica keramiek
Startprijs 50 EUR

Vijf maal antiek Majolica keramiek. Circa 1900 - 1930. Jugendstil - Art Deco. Onder andere: Sarrequenines, St. Element France. Beide schenkkannen licht beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/go...

Boch boerenbont servies
Resultaat: 140 EUR

Zes persoons Boch boerenbont servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6x grote borden, 6x soepborden, 6x ontbijtborden, 4x schalen, 2x dekselterrines, 7x kommen, 7x schaaltjes, 1x kandelaar. Afm...

8x Keramiek
Startprijs 80 EUR

Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

Antieke Familie Rose penselenpot
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porseleinen vaasjes
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

7x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijne schotels met ganzen/landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,8 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden
Resultaat: 190 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén bord beschadigd, rest minimale randchips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.

2x Mandarijn kommen, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.

17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese vaas met tekens
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Chinese acht-hoekige kop/schotels
Resultaat: 180 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zes-tekens bodemmerk. Decor van musicerende Lange Lijs. Eén schotel chipje. Afmeting: 8 x 13,3 x 13,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, bloesemtak, vogels en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 42 x ø 17,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke cloisonne penselenpot
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinese of Japanse cloisonne penselenpot met mandarijneenden en waterlelie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinese kruik met oren
Resultaat: 1.405 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Klein Chinees vaasje
Resultaat: 250 EUR

Klein Chinees porseleinen bolvaasje met perzik en vleermuis decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 7,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

5x Chinese kop/schotels
Resultaat: 250 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

5x Ingelijste tegels
Resultaat: 20 EUR

Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels (16x)
Startprijs 120 EUR

Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

8x Blanc de Chine paardjes
Resultaat: 75 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

2x Antieke tegeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke tegeltjes. Eén maal 18e eeuw, tweemaster. Eén maal 20e eeuw, ridder. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Lot van 14 tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau met poezen, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Duits tegeltableau door H. Francken
Startprijs 75 EUR

Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.

Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Startprijs 80 EUR

Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Perzische tegel
Resultaat: 50 EUR

Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.

Rosenthal tegel
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

3x Porseleinen vazen
Resultaat: 50 EUR

Drie porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal blauw Kobalt Stil Sevres. Eén maal Sevres met vogel + goud decor. Afmeting: 39 - 42 cm. In goede staat.

Porseleinen servies
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...

Groot Engels Wedgwood servies
Resultaat: 160 EUR

Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...

Engels Johnson Brothers servies
Resultaat: 90 EUR

Engels porseleinen servies. Johnson Brothers Ironstone. Bestaande uit: 10 grote borden, 11 ontbijtborden, 2 dekselschalen, 2 schalen + 2 schaaltjes, tablet, vleesschaal, 8 kopjes, 13 schotels, koffie ...

Antieke keramieken vaas, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...

Franse aardewerk cache bloempot
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse aardewerken cache bloempot in Renaissance-stijl. Circa 1880. Historisme. Gemerkt Gien. Afmeting: 19 x ø 25 cm. In goede staat.

Oude Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch theeservies
Resultaat: 100 EUR

Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Startprijs 40 EUR

Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 40 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 35 EUR

Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...

Antieke NMF vaas, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

4x Hollands plateel Gouda
Resultaat: 90 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel Gouda. Bestaande uit: Schenkkan, Rio blauw, goed. Pijpvaas, polychrome, goed. Bolvaasje, polychrome, goed. Cache pot, polychrome, haarscheuren. Afmeting: 10 - 23 cm. ...

2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920
Startprijs 50 EUR

Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.

Zuid-Holland Gouda plateel vaas
Resultaat: 120 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil glans plateel Zuid Holland vaas met florale decor. Circa 1910. Afmeting: 29 x ø 22 cm. In goede staat.

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Startprijs 60 EUR

Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.