Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.
Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese of Japanse cloisonne penselenpot met mandarijneenden en waterlelie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen bolvaasje met perzik en vleermuis decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...
Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...
Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen vaasjes met florale decor. 18e Eeuw. Eén met randschade, rest goed. Afmeting: 9 x ø 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijne schotels met ganzen/landschappen decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,8 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel, gecontourneerd met vaas, floraal en goud decor. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein met diverse glazuren. Geen bodemmerken. Eén oor gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.