Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

10-Delige glazen bowlstel 5572
10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Glazen design stier 5573
Glazen design stier

Resultaat:

45 EUR

Moderne glazen design vaas 5574
Moderne glazen design vaas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Moderne glazen design vaas 5575
Moderne glazen design vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Copier Leerdam cactuspot 5576
Copier Leerdam cactuspot

Resultaat:

80 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster 5577
50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR
50er Jaren glas-in-lood venster 5578
50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR
50er Jaren glas-in-lood venster 5579
50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR
2x Glazen Carl Faberge kandelaren 5580
2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Startprijs 100 EUR
7x Antieke Roemers met spreuk 5581
7x Antieke Roemers met spreuk
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Oud/antiek kristal 5582
2x Oud/antiek kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
8x Paperweight 5583
8x Paperweight

Resultaat:

80 EUR

Antieke gegraveerde fles 1888 5584
Antieke gegraveerde fles 1888
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Moderne sculptuur van glas 5585
Moderne sculptuur van glas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5586
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oud glas/kristal 5587
Lot oud glas/kristal

Resultaat:

20 EUR

4x Antiek (draad)glas + zilver 5588
4x Antiek (draad)glas + zilver
Startprijs 50 EUR