Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Zes gekleurde moderne glazen vogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Lot waaierkristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee tassa's met slijpsel + zestien glazen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Twee kristallen facet geslepen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Ook te gebruiken als fruitschaal. Afmeting: 17 x ø 15 cm / 13 x ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme wijnkan met geëtst glas en tinnen montuur. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vijf maal antieke glazen karaffen. Deels beschilderd. Circa 1910. Eén chip. Afmeting: H 20 - 31 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...
Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes maal divers modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, twee flessen en een schaal. Enkele gesigneerd. Onder andere Hagelstange (chips). Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/go...
Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Swarovski Colombine (242032), jaarstuk 2000 SCS. Tweede jaarstuk in de serie maskerade, uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel ...
Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Swarovski luipaard (217093) uitgevoerd in helder kristal, l.: 13,5cm. In goede staat, met originele doos en certificaat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal geëtst met symbolen en monogram. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...