Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten plaquette, 19e eeuw 2432
Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
3x Antieke Friese kerfsnede 2433
3x Antieke Friese kerfsnede
Startprijs 50 EUR
4x Antieke stolpvoeten 2434
4x Antieke stolpvoeten
Startprijs 60 EUR
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw 2435
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Moderne schemerlamp 2436
2x Moderne schemerlamp
Startprijs 30 EUR
Goudweegschaal 2437
Goudweegschaal
Startprijs 120 EUR
18e - 19e Eeuws Pelgrims' kruis 2438
18e - 19e Eeuws Pelgrims' kruis
Startprijs 80 EUR
Chinees beeld 2439
Chinees beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek knottenkistje, 1900 2440
Antiek knottenkistje, 1900

Resultaat:

40 EUR

3x Engelse Holophane lampen 2441
3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 100 EUR
Afrikaanse boot met figuren 2442
Afrikaanse boot met figuren
Startprijs 100 EUR
Antiek Engels bordenrek, 1900 2443
Antiek Engels bordenrek, 1900
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Antieke Japanse bronzen vaas 2444
Antieke Japanse bronzen vaas

Resultaat:

50 EUR

Mini schaakspel 2445
Mini schaakspel
Startprijs 30 EUR
2x Chinese cloissonné dekselpotjes 2446
2x Chinese cloissonné dekselpotjes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Bamboe penselenvazen 2447
3x Bamboe penselenvazen

Resultaat:

35 EUR

Antiek tafelstuk, 1880 2448
Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Antiek tafelstuk, 1915 2449
Antiek tafelstuk, 1915

Resultaat:

75 EUR

Art Nouveau vakverdeelschaal 2450
Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 20 EUR
2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880 2451
2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startprijs 250 EUR
3x Antieke bronzen kaarskandelaren 2452
3x Antieke bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
6x Reisikonen van steen 2453
6x Reisikonen van steen

Resultaat:

35 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist 2454
Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 25 EUR
Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw 2455
Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Oude Japanse of Indonesische pop, 1930 2456
Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Lot tin 2457
Lot tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Parfumhoorn 2458
Parfumhoorn

Resultaat:

35 EUR

Diverse ornamenten (6x) 2459
Diverse ornamenten (6x)
Startprijs 90 EUR
Lot oude tuinornamenten 2460
Lot oude tuinornamenten
Startprijs 50 EUR
2x Chinese figuren + sokkel 2461
2x Chinese figuren + sokkel
Startprijs 60 EUR
2x Tafellampen 2462
2x Tafellampen
Startprijs 50 EUR
2x Penkandelaren, 18e eeuw 2463
2x Penkandelaren, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Bronzen Hoorn des Overvloeds 2464
Bronzen Hoorn des Overvloeds
Startprijs 200 EUR
Venetiaanse stalamp 2465
Venetiaanse stalamp
Startprijs 300 EUR
Zeldzame bureaulamp 2466
Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR
Vijzel en uitgewerkte noot 2467
Vijzel en uitgewerkte noot
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Messing kistjes 2468
2x Messing kistjes

Resultaat:

25 EUR

Antieke tafelspiegel, 1915 2469
Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 200 EUR
Oude tassa met bronzen voet 2470
Oude tassa met bronzen voet
Startprijs 40 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2471
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 20 EUR
Verkocht
4x Oud/antiek koperwerk 2472
4x Oud/antiek koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke koperen scheepslamp, 1920 2473
Antieke koperen scheepslamp, 1920

Resultaat:

25 EUR

Lot historisme, 1900 2474
Lot historisme, 1900
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Messing Art Nouveau-stijl lamp 2475
Messing Art Nouveau-stijl lamp

Resultaat:

20 EUR

Antieke Japanse bij, 1900 2476
Antieke Japanse bij, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Weense laarzenknecht, 1900 2477
Antieke Weense laarzenknecht, 1900

Resultaat:

40 EUR

Originele Chinese muts 2478
Originele Chinese muts
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Japanse tafellamp, 19e eeuw 2479
Japanse tafellamp, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR