Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2233
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x bronzen Empire kandelaren 2232
2x bronzen Empire kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw 2231
2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Koperen pannenset (5x) 2230
Koperen pannenset (5x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen pannenset (6x) 2229
Koperen pannenset (6x)

Resultaat:

50 EUR

2x Empire-stijl wandkandelaren 2228
2x Empire-stijl wandkandelaren
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuws koperwerk 2226
2x 19e Eeuws koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke viool + 2 strijkstokken 2225
Antieke viool + 2 strijkstokken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse Volksemfänger+koptelefoon 2224
Duitse Volksemfänger+koptelefoon

Resultaat:

135 EUR

Antieke Philips radio 815 A, 1936 2223
Antieke Philips radio 815 A, 1936
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ton Funk Violetta + Philips radio 2222
Ton Funk Violetta + Philips radio

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeldzame ronde platenspeler 2221
Zeldzame ronde platenspeler

Resultaat:

225 EUR

Professionele Philips video camera VK4000 2220
Professionele Philips video camera VK4000
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Philips luidspreker 2219
Antieke Philips luidspreker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke mandoline in koffer, 1920 2218
Antieke mandoline in koffer, 1920

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Oude viool 2217
3x Oude viool

Resultaat:

100 EUR

Art Deco radio Siera 1947 2216
Art Deco radio Siera 1947
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude/antieke viool 2215
Oude/antieke viool

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke violen +strijkstok 2214
3x Oude/antieke violen +strijkstok

Resultaat:

100 EUR

Oude Engelse sextant 2213
Oude Engelse sextant
Startprijs 50 EUR
3x Miniatuur schilderijen 2212
3x Miniatuur schilderijen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke houten foto camera, 1920 2211
Antieke houten foto camera, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Antiek schildpad 2227
4x Antiek schildpad

Resultaat:

130 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2426
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR