Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met florale en goud decor. Circa 1880. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal met onderschaal. Stukje ingelijmd. Circa 1900. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel + bodemmerk. Geisha decor. Circa 1900. Afmeting: 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie schotels met coulissen decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Eén dekselkopje, floraal + tekens + bodemmerk. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staa...
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Blindmerk bodem. Afmeting: 39 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee maal Hongaars porselein Hollohaza. Ibissen en olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: Kom, circa 1920, chip. Grote schotel, circa 1930, goed. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen ossenbloed vaas. Gerestaureerd. Afmeting: 19 cm. In matige toestand.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal powder blue vaas, floraal + bodemmerk. Eén maal celadon vaas. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese zes-kantige bloempotten met zetschalen. Eén spaarpot uit Pols Potten. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Antiek klein Perzisch kruikje met floraal decor. Chip glazuur. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal bolvaasje met grijs matte glazuur en zes-tekens bodemmerk. Eén maal Chinese kom met tuin decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 10,5 cm ø / 5 x 10 cm ø....
Fijn beschilderde oude Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in landschap decor met Yin Yang teken en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Japans Satsuma porselein. Twee vazen met goud/figuren decor. Eén kom met goud/figuren decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal Versace sierschotel + Hongaarse ballonvaart sierschotel + Hongaarse Palinka likeurfles. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
Oude Chinese handbeschilderde glazen vaas met figuren in landschap decor met vleermuis reliëf. Afmeting: 18 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse porseleinen schotel met Meissen teken. Chinoisserie decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kommen en een schaal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...
Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek steengoed. Geglazuurde potten met bruin glazuur en florale decor. Mogelijk China. Circa 1900. Afmeting: 14 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Gerold Porzellan, meisje met eend. Eén maal Lladro, vrouw met meisje. Eén maal Rex Valencia, vrouw met schapen. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw, met Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. In goed...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen in waaiervorm en met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 36,5 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Duits Schumann Arzberg porseleinen draken servies. Bestaande uit: Koffiepot, melk/suiker set, zes kop + schotels, zes gebaksborden, één vaasje. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese zware schotel met krijgers en bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 4,5 x 29,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Sauciere en schaal. Handbeschilderd met florale decor, vlinder en goud decor. Chips bodemrand sauciere. Afmeting: 25 - 32 cm. In red...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren decor + floraal. + bodemmerk. Afmeting: 20,3 cm ø. In goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastika's. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...
Zeven Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met stok, eerste uitgave 1-7-1995 Miltenberg. Jongen met speelgoedpaard, nr. 239c. Meisje met strik, 'a sweet offering', nr. 549. Jongen met lede...
Zes Hummel beeldjes van Goebel. Allemaal engeltjes voorstellend, waarvan er één meisje, rood met saxofoon een belletje is. Afmeting: circa 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Zeven Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met kiespijn, nr. 533. Meisje met vlecht, nr. 489. Meisje met bloem, nr. 793. Meisje met stok, nr. 768. Meisje met pop, nr. 239. Meisje ...
Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Jongen met fruit in zijn hoed, nr. 435. Jongen met lam, nr. 68, voetje gelijmd. Jongen met accordeon, nr. 185. Vroeg beeldje, nr. 240/12 1955. Man met j...
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met bloem 'Make a wish', nr. 475. Jongen en meisje leren alfabet, nr. 346. Jongen met sneeuwschuiver, nr. 2036. Jongen op slee met kerstb...
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen bloemenkorf met opgewerkte bloemen. Circa 1960. Handvat gelijmd. Afmeting: 27 x 16 x 23 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen. Bassano. Circa 1960. Bloem beschadigd. Afmeting: 20 x ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met Geisha, goud en bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel met bodemmerk. Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.