Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling vanaf vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1714 Resultaten
Verkocht
Marius Bauer, Portret Mata Hari
1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit
1005
Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas
6088
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose vaas
6033
Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Commode ingelegd met ivoor
4006
Commode ingelegd met ivoor

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
Zeldzame Lectura pendule
3500
Zeldzame Lectura pendule

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

Verkocht
Staande Friese klok
3502
Staande Friese klok

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt
1094
Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Kapitaal Frans bronzen beeld
5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld van Jan te Wierik
5003
Bronzen beeld van Jan te Wierik

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Staande Friese klok
3503
Staande Friese klok

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Ingelegde schatulle met zilver
15
Ingelegde schatulle met zilver

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Louis Seize secretaire
4002
Louis Seize secretaire

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12
Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
4089
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas
6354
Chinese drakenvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
B. van Straaten, Romantisch landschap
1025
B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
4x Oude Indonisische kleden
4511
4x Oude Indonisische kleden

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese kruik met oren
6158
Chinese kruik met oren

Resultaat:

1.405 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant
334
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR