Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge met slagwerk
Startprijs 850 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...

Gouden koordcollier met hanger
Resultaat: 210 EUR

Geelgouden koordcollier met hanger, 585/000, lang koordcollier met grote ronde hanger versierd met gegraveerd bloemdecor en een bewerkte rand, ø 41 mm, lengte 60 cm. ca 11 gram. In goede staat.

Gouden broche/hanger met camee & parel
Startprijs 375 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000 met camee en parels. Hanger/broche met mooie camee, 30x23.5 mm, gezet in een mooi versierde rand bestaande uit getorste strikken met 6 kleine pareltjes. Grootte 36x45...

Gouden choker, Diamonde
Resultaat: 950 EUR

Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...

Zilveren ovale schaal
Resultaat: 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat

Zilveren kandelaar, 5 lichts
Startprijs 650 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 5 licht. Kandelaar op vierkante voet met knerren rand, voorzien van een ronde kolom met ribbewerking. De kandelaar heeft 4 gekrulde armen met vierkante schotels met knerre...

Zilveren nootmuskaatrasp
Startprijs 180 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer patroon met scharnierend deksel voorzien van rasp. Met aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede sta...

Ring van goud en platina met saffier en diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met platina zijstukken en zetkasten bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x4,5mm, en 2 briljant geslepen diamanten, ca 2x0,12ct. Breedte ring 6 mm. ø 53 ca 3,5 gram. In...

Gouden koordarmband met fl 5,-
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...

Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR

Fijne bicolour choker, 585/000 met diamant. Witgouden collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een geelgouden deel, maanvormig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.16 cr...

Gouden armband met diamant
Startprijs 850 EUR

Prachtige geelgouden armband, 585/000, met diamant. Stijve armband met scharnier en uitlopend stuk aan de bovenzijde met geruwd goud en bezet met een briljant geslepen diamant, 0,05 ct. Merk Charisma....

Zilveren broodmand, 1924
Startprijs 420 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, Ovaal model met gecontourneerde rand met pareldecor. De mand is voorzien van een gezaagd spijlenpatroon. MT.: Kempen, Begeer en Vos, Utrecht, jl.: O:1924. 34x24x12cm. ca 5...

Groot zilveren bestek
Resultaat: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat

Antiek seinpistool, 1910
Startprijs 60 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Koppel antieke Oosterse pistolen
Resultaat: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Japanse Nagatina
Resultaat: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.

Militair gasmasker
Resultaat: 20 EUR

Militair gasmasker in conservenblik. Mask Protective Field M9A1. Facepiece size S, NY-11016-521. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.

Originele kris
Startprijs 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.

Antiek Oosters geweer
Resultaat: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.