Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard 1382
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard

Resultaat:

100 EUR

Oude Chinese vaas 6378
Oude Chinese vaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst 1374
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst

Resultaat:

125 EUR

Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis 1371
Onduidelijk, Ydema?, Polderlandschap met boerenhuis
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot plated (4x) 648
Lot plated (4x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
12x Divers antiek Chinees porselein 6361
12x Divers antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

5x Glaswerk, divers 5557
5x Glaswerk, divers
Startprijs 30 EUR
Schoenen met antieke zilveren gespen 641
Schoenen met antieke zilveren gespen
Startprijs 220 EUR
Verkocht
J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht 1364
J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6354
Chinese drakenvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Brede gouden ring 632
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
Verkocht
7-Delige karafset 5551
7-Delige karafset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Swarovski jaarstuk, Dame 5549
Swarovski jaarstuk, Dame

Resultaat:

70 EUR

2x Swarovski beelden, Draak+Kudu 5548
2x Swarovski beelden, Draak+Kudu
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Collier met granaat en goud 626
Collier met granaat en goud

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bewerkte rapier 2718
Bewerkte rapier

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Swarovski tijger 220470 5532
Swarovski tijger 220470

Resultaat:

70 EUR

3x Petroleumlamp, 19e eeuw 2414
3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief 1343
Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels 1340
Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels

Resultaat:

90 EUR

Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus 1339
Onduid. gesig., Madonna met kindje Jezus
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Swarovksi Giraffebaby 236717 5528
Swarovksi Giraffebaby 236717

Resultaat:

65 EUR

Antiek opaline kaststel, 1900 5524
Antiek opaline kaststel, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Heren horloges, Fossil/Phillip 609
2 Heren horloges, Fossil/Phillip

Resultaat:

80 EUR