Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. ...

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Augenwender Uhr
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse zuilenpendule, 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok. Weekloper met halfuur-slag uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1915
Startprijs 60 EUR

Kleine Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén marmeren zuil heeft breukje. Afmeting: 31 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1890
Startprijs 140 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Twee zuilen gelijmd. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse regulateur, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Weekloper. Circa 1915. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Italiaanse messing pendule
Startprijs 200 EUR

Italiaanse Neo Rococo messing pendule met bachus en bok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 430 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.

Antieke marmeren lyra pendule
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule met verguld brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Oude mysterieuze pendule (vrouw)
Resultaat: 70 EUR

Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Frans Sevres klokkenstel, 1860
Startprijs 320 EUR

19e Eeuws Frans Sevres klokkenstel. Circa 1860. Eén vaas gelijmd. Compositie metaal, goudkleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 - 52 cm. In redelijke staat.

Tafelklok met intarsia
Startprijs 210 EUR

Antieke Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 35 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 200 EUR

Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Met Weens uurwerk, drie daags, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren pendule
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse goudkleurige pendule. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startprijs 320 EUR

Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 1900
Startprijs 320 EUR

Messing met goudkleurig houten klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, veerslinger. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 200 EUR

Gave antieke Franse rood-marmeren klokkenstel met vergulde monturen en compositie metaal. Figuur naar Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 - 62 cm. In goede...

Dubbelzijdige stationsklok
Startprijs 90 EUR

Dubbelzijdige stationsklok. Aluminium. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

Koetsiersklok, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.

Hollandse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.