Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse Murano kroonluchter
Startprijs 450 EUR

Grote gave oude Italiaanse Murano kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 75 cm ø. In goede staat.

Antieke karafset, 1890
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Grote persglazen vaas
Startprijs 200 EUR

Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.

Lamp, Lalique stijl
Startprijs 120 EUR

Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.

Piece de milieu
Startprijs 90 EUR

Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.

Lot 18e eeuwse glazen (9x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van negen 18e eeuwse mondgeblazen glazen. Onder andere Roemers met noppen. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede staat.

Antieke glazen Leerdam schaal, 1940
Startprijs 100 EUR

Antieke glazen Leerdam A.D. Copier schaal. Amber-kleurig. Serica Nr. 70. 1940. Afmeting: 6,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Leerdam schaal, 1931
Startprijs 100 EUR

Antieke glazen Leerdam schaal. Ivoor-kleurig. Serica Nr. 36. A.D. Copier. 1931. Afmeting: 6 x 32 x 31 cm. In goede staat.

Gesigneerde Copier Leerdam vaas
Startprijs 275 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dik glazen wand. Gemerkt. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 18 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Mondgeblazen glazen vaas, 1950
Startprijs 90 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas met luchtbellen en blauw. Circa 1950. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Resultaat: 25 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Leerdam glazen Unica schaal
Startprijs 100 EUR

Leerdam glazen Unica schaal met blauwe banen. Gesigneerd Pavel Mikulja Leerdam 1999. Afmeting: 8,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.

Antieke Leerdam glazen vaas
Startprijs 100 EUR

Antieke A.D. Copier Leerdam glazen vaas. Model K00855 uit 1923 - 1926 iriserend. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Antieke glazen bruidskaraf
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

3 x Modern glaswerk
Startprijs 60 EUR

Drie maal modern glaswerk. Twee maal Pools glas, gesigneerd A.J. Adam Jablonski. Eén maal paper weight, ongesigneerd. Murano. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Anna Groen set, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Modern mondgeblazen glazen hoofd
Startprijs 125 EUR

Groot modern mondgeblazen glazen hoofd. In de kleuren rood/blauw/wit/zwart. Transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke handbeschilderde Jugendstil glazen vaas met messing voet. Circa 1915. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

3-Delig glazen opaline kaststel, 1880
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel. Circa 1880. Afmeting: 28 - 37 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR

Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Leerdam Copier vaas, 1928
Startprijs 80 EUR

Antieke Leerdam Copier rood glazen vaas. Model KN1762. 1928. Afmeting: 16,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke A.D. Copier Leerdam vaas, 1936-1937
Resultaat: 80 EUR

Antieke A.D.Copier Leerdam glazen vaas met goud-luster. Model KN1762. Uit 1936 - 1937. Afmeting: 21 x 15,5 cm l. In goede staat.

Designvaas + spijkerbol
Startprijs 35 EUR

Glazen design vaas en een Leerdam spijkerbol. Ontwerp A.C. Copier. Afmeting: H 20 cm. / ø 9,5 cm. In goede staat.