41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Zeldzame Flöten Uhr
Resultaat: 1.800 EUR

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 4.500 EUR

Antieke Charles Dix pendule, 1830
Resultaat: 1.100 EUR

Engelse Bracket klok, 1800
Resultaat: 1.050 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.900 EUR

Duitse schilderijklok, 1840
Resultaat: 650 EUR

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Startprijs 1.700 EUR

Antieke Capucijner Officiersklok
Startprijs 1.700 EUR

Antieke Lenzkirch tafelklok
Startprijs 800 EUR

Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
Startprijs 550 EUR

Startprijs 2.700 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Jaeger LeCoultre Atmos klok
Resultaat: 650 EUR

Staande Kieninger klok
Resultaat: 500 EUR

Franse Lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR

Vuurvergulde portaalpendule, 1800
Startprijs 550 EUR

Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse pendule
Startprijs 190 EUR

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 350 EUR

Grote messing belklok, 1880
Resultaat: 250 EUR