Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.