Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5x Apothekers reclame Sanatogen 3111
5x Apothekers reclame Sanatogen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Etalage buste in kledendracht, 1920 3128
Etalage buste in kledendracht, 1920

Resultaat:

85 EUR

Bijbeltje met zilverwerk 700
Bijbeltje met zilverwerk
Startprijs 70 EUR
Oude Chinese vaas met draken 6045
Oude Chinese vaas met draken
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
2 Odeurflesjes met zilveren dop 717
2 Odeurflesjes met zilveren dop

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antiquarische theaters 3145
2x Antiquarische theaters

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915 3162
Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden armband met diamant 730
Gouden armband met diamant

Resultaat:

280 EUR

Gouden broche met maansteen 734
Gouden broche met maansteen
Startprijs 175 EUR
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930 6062
Porseleinen K.P.M. rookset, 1930
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 747
Zilveren schaal

Resultaat:

45 EUR

Odeurflacon, zilver 764
Odeurflacon, zilver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Groot Wedgwood servies 6075
Groot Wedgwood servies

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6079
Antieke Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Gouden broche van bijbelslot 781
Gouden broche van bijbelslot
Startprijs 125 EUR
2 Zilveren strooiers 798
2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR
Gouden ring met robijn en diamant 815
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 350 EUR
Zilveren armband 832
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
Lot met diverse edelstenen 849
Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Zilveren horloge blauwe plaat 866
Zilveren horloge blauwe plaat

Resultaat:

55 EUR

Zilveren ring, tijgeroog 883
Zilveren ring, tijgeroog
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren ring met diamant 900
Zilveren ring met diamant

Resultaat:

50 EUR

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6092
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Sang de Boeuf vaas 6109
Antieke Sang de Boeuf vaas

Resultaat:

150 EUR