Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter 1029
C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startprijs 350 EUR
Groot edelhertengewei 2043
Groot edelhertengewei
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910 3009
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910

Resultaat:

100 EUR

C. Verschuur, Paardenstal 1046
C. Verschuur, Paardenstal
Startprijs 800 EUR
Renaissance-stijl tafelbel, 1900 2060
Renaissance-stijl tafelbel, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
4x Oude/antieke voorraadblikken 3026
4x Oude/antieke voorraadblikken

Resultaat:

70 EUR

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik 1059
G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Hollandse School, Fries interieur 1063
Hollandse School, Fries interieur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Antieke kandelaren, 1800 2077
2x Antieke kandelaren, 1800

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
9 Delen antiek groen emaille 3043
9 Delen antiek groen emaille

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude emaille R.V.S. thermometer 3060
Oude emaille R.V.S. thermometer

Resultaat:

100 EUR

Mahonie theekist, 19e eeuw 2094
Mahonie theekist, 19e eeuw
Startprijs 160 EUR