Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen schenkmaat kannen. Frankrijk. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse ijzeren haal en ijzeren ketel op driepoot. Afmeting: 34 - 110 cm. In goede staat.
Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Vier delen divers. Bestaande uit: Drie maal oud blik, waarvan twee maal Jugendstil en één maal HAKA Cacao, en een Schweppes Soda spuitfles. Afmeting: 19 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.