Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Oud speelgoed
Startprijs 100 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

3x oud Duits blikken speelgoed
Startprijs 100 EUR

Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...

Oude speelgoed Pinokkio
Startprijs 100 EUR

Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke pop op stoel
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Duitse Steiff haas
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Doos met Dinky Toys
Resultaat: 145 EUR

Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken stoommachine
Startprijs 55 EUR

Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Duitse pop
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en echt haar. A.M. 390/1. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke pop König & Wenicke
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Käthe Kruse pop in doos
Resultaat: 90 EUR

50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Okwa speelgoedauto, 1950
Resultaat: 40 EUR

Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Startprijs 50 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...

Grote schildpad klederdrachtpop
Startprijs 20 EUR

Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Jugendstil kinderservies, 1915
Resultaat: 20 EUR

Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

5x Duitse Hummel poppen
Resultaat: 130 EUR

Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...

Negroïde man met banjo
Startprijs 40 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Lot speelgoed
Startprijs 50 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Lehmann blikken speelgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Oud mechanisch speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 110 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 80 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.