Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.