Gesigneerde 18e eeuwse notenhouten staande klok door Wouman Temsche uurwerk, met zes loden gewichten, wekker functie etc.. Afmeting: 240 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Duitse Schwarzwalder Flöten Uhr met soldaten. Circa 1840. Mechanisme in goede ongerestaureerde staat. Functie niet getest. Met gewichten + opdraaisleutel. Afmeting: 90 x 62 x 33 cm. In ...
Vroege Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Gesigneerd Coteau. Circa 1800. Met mahoniehouten kast, stoel later vervangen. Tien-daags uurwerk, mogelijk langer. Aparte gang. Zware com...
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Grote Weense Empire pendule met cylinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en fenixen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...
Weense notenhouten staande precisie regulateur. Gründerzeit. Circa 1880. Gesigneerd Andreas Fettinger Wien. Weekloper uurwerk met decentrale secondenwijzer. Afmeting: 223 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse schildpad wandconsoleklok met bronzen monturen. Met originele St. Marti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Porseleinen wijzerplaat. Afmeting: 50 cm. In goede staa...
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.
Antieke Duitse eikenhouten Winterhalder Hofmeier tafelklok met kwartier-slag. Circa 1900. Architectonische vormgeving met gevel en Korinthische vlakke zuilen. Afmeting: 33 x 23 x 44,5 cm. In zeer goed...
Grote antieke Engelse wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 34 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Dame op canapé. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Mooie vergulding. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuws Frans marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen armaturen. Circa 1780. Origineel achtdaags afgevlakt uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat...
Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...
Aparte 18e eeuwse Friese stoelklok. Aparte wijzerplaat met wekker. Afmeting: 73 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand, kwartierslag uurwerk, wekker en datumaanduiding. Mooie beschildering. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelklok met industriële voorstelling en stil Junghans uurwerk. Circa 1915. Compositie metaal. Originele beschildering. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde religieuze klok met boulle inleg, verguld messing. Kleine beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.
Oude messing reiswekker met seconden aanduiding en geslepen glas. 20e Eeuw. Slagwerk op bel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. Stonehouse Leeds. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 230 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse pendule met schildpad imitaat en brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Frans klokkenstel met amors (cupido's). Compositie metaal met messing. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Oudere reparaties. Afmeting...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans. Gesigneerd A. Wille Apeldoorn. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel. F. Luppens, Brussel. Circa 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 47 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse Friese staartklok. Circa 1800. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Afmeting: 140 cm. Staat: In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. W.C. Craig Haliwistle. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Oude bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes, met barometer. Afmeting: 10 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen Cartel wandklok in Louis Seize-stijl. Circa 1850. Met ramskoppen, guirlandes, emaille wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 cm. In goede ...
Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Neo-Gotische messing tafelklok + zakhorloge uurwerk. Niet getest. Circa 1880. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Antiek notenhouten tafelklokje met brons. Circa 1890. Uurwerk Kienzle, huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Jachtvoorstelling. Wolf zit iets los. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Circa 1860. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten tafelklok met achtdaags stil uurwerk + bovenliggende balans. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Vergulde messing Rococo pendule met emaille wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met geslepen glas. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker met messing kast en emaille wijzerplaat. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Notenhouten tafelklok met bronzen armaturen. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel met kandelaren en messing. Circa 1880. Achtdaags stil uurwerk en veerslinger. Afmeting: 40 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Junghans notenhouten paardjes regulateur. Circa 1890. Afmeting: circa 100 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Junghans paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 99 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Kienzle vrijslinger met kroon en adelaar. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met paardjeskroon. Gemerkt C.B. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle eikenhouten regulateur met leeuwenkop, paardjeskroon en halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten paardjesregulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: circa 110 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk en geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Gave antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartierslag uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.
Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Brons met rood koperen schoorsteenklok. Circa 1960. Ontwerp toegeschreven aan Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 17,5 x 31 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule met porselein. Circa 1870. Wijzerplaat stukje ingelijmd. Eén wijzer mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Schwarzwalder chalet klok met muziekwals. Uurwerk aangesloten op muziekrol. Na uurslag volgt muziek. Vier tanden kam defect, achterwand mist. Kleinere beschadigingen. Slinger mist. Afmeting: ...
19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Oude Duitse Sonneberg notenhouten buffetklok. Circa 1960. Afmeting: 22 x 58 x 22 cm. In goede staat.
Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas-schildering. Geen gewichten, geen slinger. Circa 1870. Afmeting: 15 x 34 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger en mooie vergulde feuille. Wijzerplaat lichte beschadiging. Afmeting: 43 x 27 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 17 x 15 cm. In goede staat.