38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Oude/Antieke Portre Montre 2076
Oude/Antieke Portre Montre
Startprijs 70 EUR
Antieke Chinese bronzen bloempot, 1900 2074
Antieke Chinese bronzen bloempot, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Empire bijzettafels 4098
2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
2 Gouden rijringen, 5 briljanten 453
2 Gouden rijringen, 5 briljanten
Startprijs 150 EUR
Chinees rolschilderij in koker 2072
Chinees rolschilderij in koker
Startprijs 200 EUR
Antieke Japanse dekselvaas + sigaretten etui 2067
Antieke Japanse dekselvaas + sigaretten etui

80 EUR

Chinees rolschilderij in koker 2065
Startprijs 200 EUR
WO II militaria vest + dolk 2739
WO II militaria vest + dolk
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw 2732
Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw 2730
Antiek (voorlader)pistool, 19e eeuw

80 EUR

Lot Oosterse wapens, 5x 2723
Lot Oosterse wapens, 5x

110 EUR

Osmaanse sabel, 19e eeuw 2721
Osmaanse sabel, 19e eeuw

140 EUR

Oude vergulde parade degen 2716
Oude vergulde parade degen
Startprijs 200 EUR
Oude Duitse dolk 2714
Oude Duitse dolk

100 EUR

2x Sabel, 19e eeuw 2707
2x Sabel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Bronzen kijker van tankgeschut 2705
Bronzen kijker van tankgeschut

250 EUR

Zilveren strooilepel 446
Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR
Zilveren miniatuur, olifant 444
Zilveren miniatuur, olifant

35 EUR

Zilveren breischede 439
Zilveren breischede

80 EUR

3x Jugendstil bureau accessoires 2058
3x Jugendstil bureau accessoires

70 EUR

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere 2056
Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 50 EUR
Zwart parel collier met goud en diamant 437
Zwart parel collier met goud en diamant

400 EUR

Lederen armleunstoel 4089
Lederen armleunstoel

325 EUR