Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Droste Cacao voorraadpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Droste Cacao voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

6x A'dams bont kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zes maal 18e eeuws Amsterdams bont porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén schotel haarlijn in bodem. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Frans keramiek
Resultaat: 250 EUR

Drie maal antiek Frans keramiek met figuren decors. Gemerkt. Circa 1900. Eén cake-schaal. Eén cake-dekselschaal. Eén melkkan. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18 Eeuws Chinees porseleinen bord met bodemmerk, landschap met pagode, vogel en figuren in boot decor. Haarlijn. Afmeting: ø 25,6 cm. In goede staat.

Servies, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Mooi vroeg 19e eeuws servies met goudrand. Goud in goede staat. Bestaande uit: Koffiepot, twee dekselschalen, drie grote ovale schalen, twee bonbonnieres, twee dekselpotten, natfruitschaal + onderscha...

Japanse Kutani schotel
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani sierschotel met figuren en aap, goud decor en florale decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 42,8 cm ø. In goede staat.

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

KPM koffie/mokka servies
Resultaat: 200 EUR

Duits KPM porseleinen koffie/mokka servies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, mokkakan, melk + suikerpot, achttien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goe...

KPM theeservies
Resultaat: 200 EUR

Duits KPM porseleinen theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk + suikerpot en veertien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schaal
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.

Delftse Fayence schotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met vogel, landschap en floraal decors. Met gecontourneerde omranding. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Set blauwe borden (10x)
Resultaat: 200 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen bordjes + schaal + drie borden, met tuin decors. Vier maal grotere, chip. Verdere minimale randglazuur chips. Afmeting: 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

K.P.M. Servies
Resultaat: 200 EUR

Oud Duits KPM porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie koffiekannen, vier schalen, twee dekselschalen, sauskom, zeventien kop + schotels, vier melkkannen, twee suikerpotten. Afmeting: 7 - 35...

3x Chinees A'dams bont kommen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese figuur
Resultaat: 200 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur met bodemmerk en fijne beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Eén goed, vier met chips, één met barst. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

3x Yixing
Resultaat: 190 EUR

Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Wanli sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 185 EUR

17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.

Grote kapitale Imari schotel
Resultaat: 185 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord met blindmerk, parel-ijsvogels, landschap + florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas.
Resultaat: 185 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met herten in de natuur. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 180 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

Groot Pools servies
Resultaat: 170 EUR

Uitgebreid Pools Boleslawiec aardewerken servies. Bestaande uit: Vijftien borden, zes dekselschalen, twee ovenschalen, zes eierdoppen, twee schenkkannen (thee), twee grote melkkannen, melk + suikerpot...

Chinese knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Kleine Chinese 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvaas met bodemmerk. Chinese vrouwen en florale decors in coulissen. Afmeting: 9,3 cm. In goede staat.

Breetvelt plateelvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Zuid Holland Gouda Breetvelt platelen vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 31 x 19 cm ø. In redelijke staat.