Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Queng Long , groen geglazuurde vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

KPM eetservies (groot)
Resultaat: 1.700 EUR

Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...

2x Familie Rose borden
Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 1.700 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Steil
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Decor Steil. Letters V.B. 20-er jaren. In originele doos. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinees figuur, Meisje met mandje
Resultaat: 950 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Chinees meisje met mand. 20e Eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen
Resultaat: 800 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Fantaisie, G.B. 1920. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Damast
Resultaat: 750 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Damast. 20-er jaren. Letters B. am. Afmeting: 26 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke schaal met goudvis en houtnerf
Resultaat: 750 EUR

Grote aparte oude/antieke Chinees porseleinen schaal met roodbruin houtnerf glazuur en centraal onderwater vissen + garnalen decor. Afmeting: 6 x 33 cm ø. Mooie kwaliteit. In goede staat.

2x Colenbrander vazen, Strooming
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Resultaat: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2x Kang Xi borden, 17e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...

2x Ram Colenbrander vazen (motief)
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

KPM eetservies
Resultaat: 550 EUR

Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...

Colenbrander schaal, Bargten
Resultaat: 550 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Water potje, Queng Long
Resultaat: 500 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.

Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Resultaat: 475 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.

Familie Rose vaas, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.