Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch Mettlach bierpul
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot kinderservies, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lot van 8 tegels, 18e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Keramieken paard
Resultaat: 35 EUR

Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.

Fayence wandobject
Resultaat: 35 EUR

Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Duitse koffiekan, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Imari kaststel
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig goud Imari porseleinen kaststel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

6x Oude Makkumse tegels
Resultaat: 30 EUR

Zes oude Hollandse Makkumse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10,9 - 13 cm. In goede staat.

Dekselvaas, Azië
Resultaat: 30 EUR

Grote Imari porseleinen dekselvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Hollandse tegels.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 18e eeuwse Hollandse tegels. Twee maal met vogels en één maal met terpdorp. Chips. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Twee sets. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl kerstbord + certificaat
Resultaat: 25 EUR

Bing en Gröhndahl kerstbord met certificaat. 'Jule after 1978'. Afmeting: ø 18 cm. In goede staat.

Imari eierdopjes set
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen eierdoppen-houder met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 cm ø. In goede staat.

Japans eierschaal porseleinen theeservies.
Resultaat: 25 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies met figuren in landschappen decor. Circa 1930. Bestaande uit: Tien kop en schotels, theekan, suikerpot en melkkan. Afmeting: circa 9 - 20 cm. In goede ...

3 Delftse borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Resultaat: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

5 Dekselschalen.
Resultaat: 20 EUR

Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt K.P.M., andere onduidelijk, waarschijnlijk ook K.P.M.. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen brood/siermand.
Resultaat: 20 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.

Porseleinen Unterweissbach inktstel
Resultaat: 20 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Oude Meissen vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

5x Regout kommen
Resultaat: 15 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Plateel tablet
Resultaat: 15 EUR

Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.